WORLD TEAM CHAMPIONSHIPS 2006, Bremen, Germany:

GOLD MEDAL MATCH-MEN / finále muži:
KOR Korea Rep. - CHN China0 : 3
10007 OH, S. (KOR)-10003 WANG, H. (CHN)6 : 118 : 114 : 11

0 : 3
10008 RYU, S. (KOR)-10001 WANG, L. (CHN)8 : 1111 : 911 : 89 : 117 : 112 : 3
10022 LEE, J. (KOR)-10004 MA, L. (CHN)9 : 117 : 117 : 11

0 : 3
10007 OH, S. (KOR)-10001 WANG, L. (CHN)
10008 RYU, S. (KOR)-10003 WANG, H. (CHN)
GOLD MEDAL MATCH-WOMEN / finále ženy:
CHN China - HKG Hong Kong3 : 1
1 ZHANG, Y. (CHN)-12 LIN, L. (HKG)11 : 411 : 911 : 6

3 : 0
2 GUO, Y. (CHN)-8 TIE, Y. (HKG)8 : 1111 : 99 : 1121 : 23
1 : 3
6 WANG, N. (CHN)-14 LAU, S. (HKG)7 : 1112 : 1412 : 1011 : 811 : 33 : 2
1 ZHANG, Y. (CHN)-8 TIE, Y. (HKG)11 : 811 : 311 : 3

3 : 0
2 GUO, Y. (CHN)-12 LIN, L. (HKG)


FINAL STANDINGS / konečná pořadí:

MEN / muži:
 1. CHINA Čína               
 2. KOREA Korea              
 3. GERMANY Německo            
    HONG KONG Hong Kong
 5. CZECH REPUBLIC Česká republika 
 6. RUSSIA Rusko
 7. FRANCE Francie
 8. AUSTRIA Rakousko
 9. ROMANIA Rumunsko
10. SWEDEN Švédsko
11. GREECE Řecko
12. BELGIUM Belgie
13. TAIPEI Tchajwan
14. JAPAN Japonsko
15. SERBIA Srbsko
16. ITALY Itálie
17. CROATIA Chorvatsko
18. THE NETHERLANDS Nizozemí
19. BRASIL Brazílie
20. NORWAY Norsko
WOMEN / ženy:
 1. CHINA Čína               
 2. HONG KONG Hong Kong
 3. JAPAN Japonsko
 4. BELARUS Bělorusko
 5. KOREA Korea         
 6. HUNGARY Maďarsko
 7. KOREA PDR 7. KLDR
 8. AUSTRIA Rakousko
 9. SINGAPORE Singapore
10. CROATIA Chorvatsko
11. GERMANY Německo
12. CZECH REPUBLIC Česká republika
13. RUSSIA Rusko
14. THE NETHERLANDS Nizozemí
15. ITALY Itálie
16. POLAND Polsko
17. ROMANIA Rumunsko
18. FRANCE Francie
19. TAIPEI Tchajwan
20. SERBIA Srbsko


výsledky české reprezentace:

MUŽI:
o 5.-6. místo:
Česká republika-Rusko             3:1
Gavlas Antonín-Skachkov Kirill    3:1 (7,-7,10,11)
Klásek Marek-Andrianov Sergei     2:3 (-4,4,7,-10,-6)
Olejník Martin-Kuzmin Fedor       3:2 (10,-8,-6,4,6)
Klásek Marek-Skachkov Kirill      3:0 (7,8,6

o 5.-8. místo:
Česká repbulika-Rakousko          3:2
Gavlas Antonín-Gardos Robert      0:3 (-9,-9,-7)
Olejník Martin-Simoner Christoph  3:1 (-6,4,4,3)
Klásek Marek-Habesohn Daniel      3:2 (8,9,-7,-4,7)
Olejník Martin-Gardos Robert      1:3 (-5,7,-4,-4)
Gavlas Antonín-Simoner Christoph  3:1 (9,-9,8,6)

čtvrtfinále:
Korea-Česká republika     3:0
OH, S.-KLASEK, M.         3:0 (5,3,12)
JOO, S.-KORBEL, P.        3:1 (-4,5,6,8)
RYU, S.-VYBORNY, R.       3:0 (6,7,7)

osmifinále:
Česká republika-Rumunsko  3:1
Klásek - Crisan           3:1 (9,10,-6,10)
Korbel - Filimon          3:0 (5,4,9)
Výborný - Cioti           2:3 (-8,6,10,-7,-5)
Korbel - Crisan           3:0 (7, 6, 6)

skupina C-konečné pořadí: 1 Německo 2 Rakousko 3 Česká republika 4 Srbsko 5 Norsko 6 Polsko Česká republika-Srbsko 3:1 Klásek Marek-Karakasevic Aleksandar 1:3 (5,-3,-8,-7) Korbel Petr-Grujic Slobodan 3:1 (6,-5,4,8) Olejník Martin-Milosevic Bojan 3:0 (6,11,5) Korbel Petr-Karakasevic Aleksandar 3:1 (7,-13,4,8) Německo-Česká republika 3:2 Suss Christian-Korbel Petr 1:3 (10,-8,-4,-9) Boll Timo-Gavlas Antonín 3:0 (6,4,6) Rosskopf Jörg-Výborný Richard 2:3 (9,-8,-8,5,-7) Boll Timo-Korbel Petr 3:1 (2,-6,5,5) Suss Christian-Gavlas Antonín 3:1 (5,5,-5,8) Rakousko-Česká republika 3:1 Schlager Werner-Korbel Petr 0:3 (-9,-7,-7) Chen Weixing-Výborný Richard 3:2 (8,-8,3,-5,5) Gardos Robert-Klásek Marek 3:2 (6,-10,-7,8,9) Chen Weixing-Korbel Petr 3:0 (3,7,9) Česká republika-Norsko 3:1 Korbel Petr-Wang Jianfeng 3:1 (9,9,-6,7) Výborný Richard-Erlandsen Geir 2:3 (3,-9,7,-9,-9) Olejník Martin-Moldovan Istvan 3:2 (7,11,-7,-11,5) Korbel Petr-Erlandsen Geir 3:0 (2,6,1) Česká republika-Polsko 3:2 Klásek Marek-Kosowski Jakub 3:0 (9,9,11) Korbel Petr-Wang Zeng Yi 1:3 (-10,-8,6,-5) Olejník Martin-Gorak Daniel 0:3 (-9,-9,-2) Korbel Petr-Kosowski Jakub 3:2 (7,8,-9,-5,5) Klásek Marek-Wang Zeng Yi 3:0 (5,11,11)
ŽENY:








o 11.-12. místo:
Německo-Česká republika               3:1
BARTHEL, Z.-SMISTIKOVA, M.            2:3 (-1,9,,5,-12,-7)
SILBEREISEN, K.-VACENOVSKA, I.        3:2 (3,-13,-8,7,6) 
WU, J.-BARTOSOVA, H.                  3:2 (5,-8,5,-8,5) 
BARTHEL, Z.-VACENOVSKA, I.            3:2 (9,6,-8,-5,8) 

o  9.-12. místo:
Česká republika-Singapore             0:3
Vacenovská Iveta-Li Jia Wei           1:3 (-9,-9,9,-2)
Štrbíková Renáta-Zhang Xing           0:3 (-9,-7,-6)
Dobešová Jana-Xu Y                    2:3 (-9,10,9,-5,-2)

osmifinále:
Česká republika-Bělorusko             1:3
Štrbíková Renáta-Pavlovich Veronika   3:0 (8,9,7)
Vacenovská Iveta-Pavlovich Viktoria   1:3 (8,-5,-8,-5)
Smištíková Martina-Kostromina Tatyana 1:3 (12,-6,-10,-8)
Štrbíková Renáta-Pavlovich Viktoria   0:3 (-6,-6,-9)

ženy-skupina A-konečné pořadí: 1 Čína 2 Bělorusko 3 Česká republika 4 Rumunsko 5 Srbsko 6 Indie Čína-Česká republika 3:0 Zhang Yining-Dobešová Jana 3:0 (4,3,5) Wang Nan-Štrbíková Renáta 3:2 (-8,-7,4,10,3) Guo Yan-Smištíková Martina 3:0 (7,4,2) Česká republika-Indie 3:1 Vacenovská Iveta-Ghatak Poulomi 2:3 (-5,-12,9,8,-6) Štrbíková Renáta-Das Mouma 3:1 (5,-6,7,8) Dobešová Jana-Saha Nandita 3:1 (-6,7,9,13) Štrbíková Renáta-Ghatak Poulomi 3:2 (-8,9,7,-13,4) Rumunsko-Česká republika 2:3 Steff Mihaela-Dobešová Jana 3:2 (3,-6,5,-8,10) Zamfir Adriana-Štrbíková Renáta 3:0 (6,5,4) Dodean Daniela-Vacenovská Iveta 2:3 (-7,7,-4,10,-7) Steff Mihaela-Štrbíková Renáta 2:3 (-9,-3,5,4,-10) Zamfir Adriana-Dobešová Jana 2:3 (9,1,-9,-10,-8) Česká republika-Srbsko 3:1 Smištíková Martina-Plavsic Gordana 2:3 (-7,9,-5,7,-5) Štrbíková Renáta-Erdelji Silvija 3:1 (-11,8,7,3) Vacenovská Iveta-Erdelji Ana-Maria 3:0 (7,3,12) Štrbíková Renáta-Plavsic Gordana 3:1 (4,-7,7,10) Bělorusko-Česká republika 3:1 Pavlovich Viktoria-Vacenovská Iveta 3:0 (9,5,7) Pavlovich Veronika-Štrbíková Renáta 0:3 (-7,-9,-11) Kostromina Tatyana-Smištíková Martina 3:1 (6,-6,7,7) Pavlovich Viktoria-Štrbíková Renáta 3:1 (4,5,-9,9)