MISTŘI SVĚTA 2017 / 2017 WORLD CHAMPIONS:
dvouhra muži
Men's Singles
MA Long
dvouhra ženy
Women's Singles
DING Ning
čtyřhra muži
Men's Doubles
FAN Zhendong + XU Xin
čtyřhra ženy
Women's Doubles
DING Ning + LIU Shiwen
smíšená čtyřhra
Mixed Doubles
YOSHIMURA Maharu + ISHIKAWA Kasumi
Přehled medailistů MS od r. 1926
World Championships Medal Holders since 1926 »

komentáře, zajímavosti, emoce na FACEBOOK PINGPONG.CZ
ODEHRÁNO:

PO 5.6.10h00dvouhra mužisemifinále
MA Long (CHN 1) - XU Xin (CHN 3)4:0 (6 9 9 3 )
11h00dvouhra mužisemifinále
LEE Sangsu (KOR 20) - FAN Zhendong (CHN 2)0:4 (-6 -9 -6 -1 )
12h00čtyřhra ženysemifinále
FENG Tianwei (SGP)
YU Mengyu (SGP)
- CHEN Meng (CHN)
ZHU Yuling (CHN)
1:4 (-6 -6 6 -8 -7 )
13h00čtyřhra ženysemifinále
DING Ning (CHN)
LIU Shiwen (CHN)
- HAYATA Hina (JPN)
ITO Mima (JPN)
4:1 (12 9 6 -6 3 )
14h30dvouhra mužifinále
MA Long (CHN 1) - FAN Zhendong (CHN 2)4:3 (-7 6 3 8 -5 -7 10)
15h30čtyřhra ženyfinále
CHEN Meng (CHN)
ZHU Yuling (CHN)
- DING Ning (CHN)
LIU Shiwen (CHN)
3:4 (9 -8 11 -8 -6 6 -9)

NE 4.6.10h00dvouhra muži4. kolo
LIN Gaoyuan (CHN 40) - XU Xin (CHN 3)2:4 (10 9 -6 -9 -6 -10 )
11h00dvouhra muži4. kolo
OVTCHAROV Dimitrij (GER 5) - NIWA Koki (JPN 11)3:4 (11 -9 11 -10 -5 9 -9)
12h15dvouhra mužičtvrtfinále
LEE Sangsu (KOR 20) - WONG Chun Ting (HKG 7)4:1 (7 -10 8 7 5 )
13h30dvouhra ženyfinále
DING Ning (CHN 1) - ZHU Yuling (CHN 3)4:2 (4 -9 -4 10 6 7 )
15h00dvouhra mužičtvrtfinále
MA Long (CHN 1) - BOLL Timo (GER 8)4:2 (5 -8 4 -5 4 9 )
16h30čtyřhra mužifinále
MORIZONO Masataka (JPN)
OSHIMA Yuya (JPN)
- FAN Zhendong (CHN)
XU Xin (CHN)
1:4 (-9 -14 -9 6 -11 )
19h00dvouhra mužičtvrtfinále
NIWA Koki (JPN 11) - FAN Zhendong (CHN 2)1:4 (-9 -7 -9 8 -6 )
20h00dvouhra mužičtvrtfinále
HARIMOTO Tomokazu (JPN 69) - XU Xin (CHN 3)1:4 (-9 6 -6 -8 -4 )

SO 3.6.10h00smíšená čtyřhrasemifinále
YOSHIMURA Maharu (JPN)
ISHIKAWA Kasumi (JPN)
- FANG Bo (CHN)
SOLJA Petrissa (GER)
4:3 (-11 -12 5 -6 5 7 5)
CHEN Chien-An (TPE)
CHENG I-Ching (TPE)
- WONG Chun Ting (HKG)
DOO Hoi Kem (HKG)
4:3 (7 -5 4 6 -5 -5 9)
11h15dvouhra muži4. kolo
HARIMOTO Tomokazu (JPN 69) - PISTEJ Lubomir (SVK 156)4:1 (10 8 9 -9 9 )
FILUS Ruwen (GER 32) - FAN Zhendong (CHN 2)2:4 (-11 11 -7 -3 9 -3 )
12h30dvouhra ženysemifinále
DING Ning (CHN 1) - HIRANO Miu (JPN 8)4:1 (4 8 5 -5 5 )
13h45dvouhra ženysemifinále
ZHU Yuling (CHN 3) - LIU Shiwen (CHN 2)4:3 (-10 9 -7 8 -8 9 5)
15h00smíšená čtyřhrafinále
YOSHIMURA Maharu (JPN)
ISHIKAWA Kasumi (JPN)
- CHEN Chien-An (TPE)
CHENG I-Ching (TPE)
4:3 (-8 -8 8 -10 4 9 5)
17h30čtyřhra mužisemifinále
MORIZONO Masataka (JPN)
OSHIMA Yuya (JPN)
- JEOUNG Youngsik (KOR)
LEE Sangsu (KOR)
4:2 (3 -6 8 -8 3 6 )
FAN Zhendong (CHN)
XU Xin (CHN)
- NIWA Koki (JPN)
YOSHIMURA Maharu (JPN)
4:0 (7 2 7 4 )
19h15dvouhra muži4. kolo
MA Long (CHN 1) - CHUANG Chih-Yuan (TPE 10)4:0 (8 11 1 6 )
FREITAS Marcos (POR 16) - BOLL Timo (GER 8)1:4 (5 -7 -13 -9 -6 )
20h30dvouhra muži4. kolo
LEE Sangsu (KOR 20) - SAMSONOV Vladimir (BLR 13)4:0 (9 1 3 9 )
JEONG Sangeun (KOR 55) - WONG Chun Ting (HKG 7)1:4 (-7 -11 -8 6 -7 )

PÁ 2.6.10h00dvouhra ženy4. kolo
SAMARA Elizabeta (ROU 31) - ISHIKAWA Kasumi (JPN 6)0:4 (-6 -7 -7 -8 )
ZHU Yuling (CHN 3) - ITO Mima (JPN 10)4:2 (9 -8 1 -6 7 5 )
MU Zi (CHN 657) - KATO Miyu (JPN 32)4:0 (7 3 9 3 )
KIM Song I (PRK 26) - LIU Shiwen (CHN 2)0:4 (-6 -5 -3 -9 )
11h15dvouhra ženy4. kolo
DING Ning (CHN 1) - LI Jie (NED 21)4:0 (9 6 6 9 )
HIRANO Miu (JPN 8) - XIAO Maria (ESP 100)4:0 (4 1 4 3 )
SILBEREISEN Kristin (GER 62) - FENG Tianwei (SGP 4)2:4 (8 -5 -7 9 -7 -9 )
MONTEIRO DODEAN Daniela (ROU 47) - CHEN Meng (CHN 5)1:4 (-7 -2 -7 3 -8 )
12h30čtyřhra mužičtvrtfinále
MORIZONO Masataka (JPN)
OSHIMA Yuya (JPN)
- CHEN Chien-An (TPE)
LIAO Cheng-Ting (TPE)
4:1 (6 9 10 -8 11 )
SHIBAEV Alexander (RUS)
SKACHKOV Kirill (RUS)
- JEOUNG Youngsik (KOR)
LEE Sangsu (KOR)
1:4 (10 -5 -5 -9 -9 )
FAN Zhendong (CHN)
XU Xin (CHN)
- HO Kwan Kit (HKG)
WONG Chun Ting (HKG)
4:3 (-8 -4 2 4 -8 1 5)
NIWA Koki (JPN)
YOSHIMURA Maharu (JPN)
- PLATONOV Pavel (BLR)
SAMSONOV Vladimir (BLR)
4:0 (8 8 6 8 )
13h30čtyřhra ženyčtvrtfinále
FENG Tianwei (SGP)
YU Mengyu (SGP)
- CHEN Szu-Yu (TPE)
CHENG I-Ching (TPE)
4:2 (9 -6 9 10 -8 8 )
WU Yue (USA)
ZHANG Lily (USA)
- CHEN Meng (CHN)
ZHU Yuling (CHN)
1:4 (12 -6 -9 -5 -6 )
DING Ning (CHN)
LIU Shiwen (CHN)
- BATRA Manika (IND)
DAS Mouma (IND)
4:0 (7 7 1 3 )
HAYATA Hina (JPN)
ITO Mima (JPN)
- DOO Hoi Kem (HKG)
LEE Ho Ching (HKG)
4:0 (10 8 4 6 )
14h30dvouhra muži3. kolo
JANG Woojin (KOR 39) - BOLL Timo (GER 8)1:4 (-9 8 -10 -8 -5 )
HARIMOTO Tomokazu (JPN 69) - LIAO Cheng-Ting (TPE 100)4:0 (7 10 8 10 )
LAKATOS Tamas (HUN 191) - PISTEJ Lubomir (SVK 156)0:4 (-5 -7 -9 -7 )
CALDERANO Hugo (BRA 25) - XU Xin (CHN 3)1:4 (-10 7 -6 -3 -4 )
15h45dvouhra ženyčtvrtfinále
HIRANO Miu (JPN 8) - FENG Tianwei (SGP 4)4:0 (5 2 16 5 )
ZHU Yuling (CHN 3) - CHEN Meng (CHN 5)4:2 (15 -8 9 -10 7 4 )
17h00dvouhra ženyčtvrtfinále
DING Ning (CHN 1) - ISHIKAWA Kasumi (JPN 6)4:1 (8 2 -7 8 2 )
MU Zi (CHN 657) - LIU Shiwen (CHN 2)1:4 (1 -6 -8 -3 -7 )
18h30dvouhra muži3. kolo
MA Long (CHN 1) - IONESCU Ovidiu (ROU 74)4:1 (8 7 -9 5 5 )
MURAMATSU Yuto (JPN 28) - CHUANG Chih-Yuan (TPE 10)0:4 (-7 -1 -3 -8 )
ZHANG Jike (CHN 4) - LEE Sangsu (KOR 20)1:4 (-9 -6 11 -6 -10 )
GROTH Jonathan (DEN 42) - NIWA Koki (JPN 11)2:4 (8 9 -6 -7 -8 -1 )
19h30dvouhra muži3. kolo
GIONIS Panagiotis (GRE 36) - SAMSONOV Vladimir (BLR 13)0:4 (-6 -5 -7 -5 )
JEONG Sangeun (KOR 55) - FEGERL Stefan (AUT 21)4:2 (10 -8 6 -9 5 1 )
KARLSSON Mattias (SWE 27) - WONG Chun Ting (HKG 7)3:4 (10 9 -5 -8 -7 12 -3)
OVTCHAROV Dimitrij (GER 5) - SZOCS Hunor (ROU 82)4:3 (2 11 -9 -7 -9 2 8)
20h30dvouhra muži3. kolo
FREITAS Marcos (POR 16) - FLORE Tristan (FRA 87)4:2 (4 4 8 -6 -8 8 )
LIN Gaoyuan (CHN 40) - ACHANTA Sharath Kamal (IND 54)4:2 (-11 9 7 -8 8 4 )
NG Pak Nam (HKG 185) - FILUS Ruwen (GER 32)1:4 (-6 8 -5 -2 -5 )
SHIBAEV Alexander (RUS 34) - FAN Zhendong (CHN 2)1:4 (-12 -4 -4 11 -7 )

ČT 1.6.10h00smíšená čtyřhra3. kolo
11h15čtyřhra ženy3. kolo
12h15čtyřhra muži3. kolo
13h15dvouhra ženy3. kolo
14h15dvouhra muži2. kolo
15h15dvouhra muži2. kolo
16h15dvouhra ženy3. kolo
CECHOVA Dana (CZE 130) - CHEN Meng (CHN 5)0:4 (-2 -6 -7 -8 )
18h00smíšená čtyřhračtvrtfinále
LEE Sangsu (KOR)
YANG Haeun (KOR)
- YOSHIMURA Maharu (JPN)
ISHIKAWA Kasumi (JPN)
1:4 (-11 -3 -5 8 -6 )
FANG Bo (CHN)
SOLJA Petrissa (GER)
- KARLSSON Mattias (SWE)
EKHOLM Matilda (SWE)
4:1 (11 5 -9 8 10 )
ROBLES Alvaro (ESP)
DVORAK Galia (ESP)
- CHEN Chien-An (TPE)
CHENG I-Ching (TPE)
0:4 (-8 -7 -6 -6 )
TAZOE Kenta (JPN)
MAEDA Miyu (JPN)
- WONG Chun Ting (HKG)
DOO Hoi Kem (HKG)
2:4 (8 -8 -12 -9 7 -9 )
19h30dvouhra muži2. kolo
OLAH Benedek (FIN 85) - PISTEJ Lubomir (SVK 156)1:4 (-9 6 -13 -5 -9 )
20h30dvouhra muži2. kolo

ST 31.5.10h00dvouhra ženy1. kolo
ADAMKOVA Karin (CZE 261) - CIOBANU Irina (ROU 106)4:2 (5 10 -7 -9 9 10 )
11h00dvouhra ženy1. kolo
KOMWONG Nanthana (THA 78) - TOMANOVSKA Katerina (CZE 195)4:0 (13 12 6 9 )
12h00dvouhra ženy1. kolo
EKHOLM Matilda (SWE 27) - CECHOVA Dana (CZE 130)1:4 (-13 5 -10 -11 -11 )
13h00dvouhra ženy1. kolo
LOEUILLETTE Stephanie (FRA 182) - MATELOVA Hana (CZE 83)4:2 (-9 12 9 -6 5 10 )
14h00dvouhra muži1. kolo
SIRUCEK Pavel (CZE 173) - CHUANG Chih-Yuan (TPE 10)1:4 (8 -7 -9 -4 -6 )
15h00dvouhra muži1. kolo
POLANSKY Tomas (CZE 184) - XU Xin (CHN 3)2:4 (10 -9 -6 -6 17 -9 )
OVTCHAROV Dimitrij (GER 5) - JANCARIK Lubomir (CZE 110)4:2 (9 5 -6 -7 5 11 )
16h00dvouhra muži1. kolo
17h00dvouhra muži1. kolo
KONECNY Tomas (CZE 70) - PAK Sin Hyok (PRK 94)1:4 (-5 -6 -7 9 -11 )
18h00čtyřhra ženy2. kolo
WU Yue (USA)
ZHANG Lily (USA)
- MATELOVA Hana (CZE)
TOMANOVSKA Katerina (CZE)
4:2 (9 -10 5 -8 2 7 )
18h45čtyřhra muži2. kolo
JANCARIK Lubomir (CZE)
SIRUCEK Pavel (CZE)
- GAO Ning (SGP)
PANG Xue Jie (SGP)
1:4 (6 -9 -8 -10 -9 )
19h30dvouhra ženy2. kolo
DING Ning (CHN 1) - ADAMKOVA Karin (CZE 261)4:0 (5 3 7 6 )
20h30dvouhra ženy2. kolo
CECHOVA Dana (CZE 130) - DVORAK Galia (ESP 104)4:2 (-7 -9 7 7 9 9 )

ÚT 30.5.10h30čtyřhra mužikval. 2. kolo
JANČAŘÍK Lubomír
ŠIRUČEK Pavel (CZE)
-CORBIN Anthony
ST LOUIS Dexter (TTO)
3:0 (5 7 8)
11h00dvouhra ženykval. 3. kolo
TOMANOVSKÁ Kateřina-AL-MAKKI Shahd (QAT)4:0 (1 0 4 4)
11h45dvouhra ženykval. 3. kolo
ADÁMKOVÁ Karin-DWIJAYANTI Gustin (INA)2:4 (-9 -9 9 -9 3 -4)
12h30dvouhra mužikval. 3. kolo
ŠIRUČEK Pavel-CHOWDHURY Manash (BAN)4:0 (4 5 3 6)
12h30dvouhra mužikval. 3. kolo
POLANSKÝ Tomáš-KARALI Naim (ALG)4:1 (9 -9 4 7 3)
15h15čtyřhra mužikval. 3. kolo
JANČAŘÍK Lubomír
ŠIRUČEK Pavel (CZE)
-ADASA Japheth
REMATA Sherwin (PHI)
3:0 (4 2 6)
16h00dvouhra ženypředkolo
ADÁMKOVÁ Karin-DOVAL Ilka (NOR)4:1 (8 4 4 -9 9)
17h00dvouhra mužipředkolo
ŠIRUČEK Pavel-LIND Anders (DEN)4:2 (6 -9 10 -10 7 6)
POLANSKÝ Tomáš-GONZALEZ D (PUR)4:2 (-7 6 5 6 -10 6)
18h30smíšená čtyřhra1. kolo
GUNDUZ Ibrahim (TUR)
YILMAZ Ozge (TUR)
- KONECNY Tomas (CZE)
MATELOVA Hana (CZE)
1:4 (-4 -8 12 -6 -5 )
19h30čtyřhra ženy1. kolo
LAY Jian Fang (AUS)
TAN Sarah (AUS)
- MATELOVA Hana (CZE)
TOMANOVSKA Katerina (CZE)
0:4 ( )
MADARASZ Dora (HUN)
PERGEL Szandra (HUN)
- ADAMKOVA Karin (CZE)
KUKULKOVA Tatiana (SVK)
4:2 (10 -8 12 2 -5 2 )
20h15čtyřhra muži1. kolo
FILUS Ruwen (GER)
WALTHER Ricardo (GER)
- JANCARIK Lubomir (CZE)
SIRUCEK Pavel (CZE)
3:4 (-4 -7 -9 10 6 8 -6)
LIN Yun-Ju (TPE)
SUN Chia-Hung (TPE)
- KONECNY Tomas (CZE)
POLANSKY Tomas (CZE)
4:3 (-9 -5 10 14 -6 5 5)
21h15smíšená čtyřhra2. kolo
TAZOE Kenta (JPN)
MAEDA Miyu (JPN)
- KONECNY Tomas (CZE)
MATELOVA Hana (CZE)
4:3 (7 -9 -10 10 3 -11 5)

PO 29.5.15h30smíšená čtyřhrakval. 2. kolo
POLANSKÝ Tomáš
ČECHOVÁ Dana (CZE)
-GUNDUZ Ibrahim
YILMAZ Ozge (TUR)
0:3 (-4 -9 -9)
16h30dvouhra mužikval. 2. kolo
ŠIRUČEK Pavel-NEGARA Muhammad (INA)4:0 (8 4 -3 10 9)
16h30dvouhra mužikval. 2. kolo
POLANSKÝ Tomáš-AL-MALKI Nawaf (QAT)4:0 (5 2 6 6)
18h45dvouhra ženykval. 2. kolo
TOMANOVSKÁ Kateřina-LAVROVA Anastassiya (KAZ)4:0 (9 5 5 6)
19h30dvouhra ženykval. 2. kolo
ADÁMKOVÁ Karin-JIBRIC Ecaterina (MDA)4:1 (-7 3 8 6 7)

VIDEO:
26.5.2017:(ITTF TV)ITTF TV live
23.5.2017:(TT-NEWS TV)ITTF Videokanál

OBHÁJCI TITULŮ Z MS 2015:
dvouhra muži:MA LongCHN
dvouhra ženy:DING NingCHN
čtyřhra muži:ZHANG Jike+XU XinCHN
čtyřhra ženy:LIU Shiwen+ZHU YulingCHN
smíšená čtyřhra:YANG Haeun+XU XinKOR+CHN
Přehled medailistů MS od r. 1926
World Championships Medal Holders since 1926 »