NOVINKY
pingpong.cz
home
 
DVOUHRA MUŽŮ - závěrečná kola
kolo 16čtvrtfinálesemifinálefinálevítěz
BOLL Timo (GER)
PITCHFORD Liam (ENG)
BOLL Timo (GER)
4:2 (-9 10 9 4 -8 9)
BOLL Timo (GER)
4:0 (3 4 4 9)
BOLL Timo (GER)
4:3 (-8 12 -9 -8 9 5 7)
BOLL Timo (GER)
4:1 (-6 7 9 6 5)
HABESOHN Daniel (AUT)
GIONIS Panagiotis (GRE)
HABESOHN Daniel (AUT)
4:2 (-8 5 -8 4 10 8)
FRANZISKA Patrick (GER)
APOLONIA Tiago (POR)
FRANZISKA Patrick (GER)
4:1 (10 6 5 -6 9)
FRANZISKA Patrick (GER)
4:1 (7 3 -7 5 9)
PERSSON Jon (SWE)
DUDA Benedikt (GER)
DUDA Benedikt (GER)
4:3 (9 -9 4 -7 -6 8 3)
FREITAS Marcos (POR)
WALTHER Ricardo (GER)
FREITAS Marcos (POR)
4:1 (-7 6 9 10 8)
KARLSSON Kristian (SWE)
4:3 (8 -5 9 5 -10 -6 8)
IONESCU Ovidiu (ROM)
4:1 (10 6 -3 9 9)
KOU Lei (UKR)
KARLSSON Kristian (SWE)
KARLSSON Kristian (SWE)
4:3 (8 -9 -4 -11 8 10 6)
GROTH Jonathan (DEN)
IONESCU Ovidiu (ROM)
IONESCU Ovidiu (ROM)
4:2 (18 7 -5 -12 8 5)
IONESCU Ovidiu (ROM)
4:3 (7 -8 -10 13 11 -6 9)
SAMSONOV Vladimir (BLR)
OVTCHAROV Dimitrij (GER)
SAMSONOV Vladimir (BLR)
4:2 (-9 5 9 -5 5 5)
 
DVOUHRA ŽEN - závěrečná kola
kolo 16čtvrtfinálesemifinálefinálevítěz
POLCANOVA Sofia (AUT)
EERLAND Britt (NED)
POLCANOVA Sofia (AUT)
4:1 (9 5 -11 2 8)
POLCANOVA Sofia (AUT)
4:1 (-10 6 9 8 7)
PESOTSKA Margaryta (UKR)
4:2 (-7 14 10 -11 4 5)
LI Qian (POL)
4:2 (-8 -10 6 6 2 2)
SOLJA Petrissa (GER)
POTA Georgina (HUN)
SOLJA Petrissa (GER)
4:0 (8 5 10 12)
EKHOLM Matilda (SWE)
HAN Ying (GER)
HAN Ying (GER)
4:0 (7 7 6 3)
PESOTSKA Margaryta (UKR)
4:1 (10 9 9 -4 11)
KUCEROVA Aneta (CZE)
PESOTSKA Margaryta (UKR)
PESOTSKA Margaryta (UKR)
4:0 (6 9 10 2)
SZOCS Bernadette (ROM)
MITTELHAM Nina (GER)
SZOCS Bernadette (ROM)
4:0 (11 4 8 9)
LI Qian (POL)
4:1 (9 6 -14 6 7)
LI Qian (POL)
4:1 (11 6 6 -10 10)
MIKHAILOVA Polina (RUS)
LI Qian (POL)
LI Qian (POL)
4:2 (2 8 -12 -8 4 10)
MONTEIRO DODEAN Daniela (ROM)
GRZYBOWSKA-FRANC Katarzyna (POL)
GRZYBOWSKA-FRANC Katarzyna (POL)
4:2 (-10 8 7 8 -8 3)
GRZYBOWSKA-FRANC Katarzyna (POL)
4:0 (3 8 8 8)
WINTER Sabine (GER)
LI Jie (NED)
WINTER Sabine (GER)
4:2 (3 10 -7 -9 8 9)
 
ČTYŘHRA MUŽI - závěrečná kola
čtvrtfinálesemifinálefinálevítěz
FRANZISKA Patrick (GER)
GROTH Jonathan (DEN)
ROBLES Alvaro (SPA)
IONESCU Ovidiu (ROM)
FRANZISKA Patrick (GER)
GROTH Jonathan (DEN)
4:2 (4 -6 8 -8 10 5)
HABESOHN Daniel (AUT)
GARDOS Robert (AUT)
4:3 (-8 -8 8 -8 6 13 2)
HABESOHN Daniel (AUT)
GARDOS Robert (AUT)

4:1 (9 -6 4 9 9)
SKACHKOV Kirill (RUS)
SHIBAEV Alexander (RUS)
HABESOHN Daniel (AUT)
GARDOS Robert (AUT)
HABESOHN Daniel (AUT)
GARDOS Robert (AUT)
4:1 (13 -10 5 6 8)
FILUS Ruwen (GER)
WALTHER Ricardo (GER)
WALKER Samuel (ENG)
RASMUSSEN Tobias (DEN)
FILUS Ruwen (GER)
WALTHER Ricardo (GER)
4:1 (5 3 7 -12 6)
FALCK Mattias (SWE)
KARLSSON Kristian (SWE)
4:0 (7 6 9 8)
GAUZY Simon (FRA)
LEBESSON Emmanuel (FRA)
FALCK Mattias (SWE)
KARLSSON Kristian (SWE)
FALCK Mattias (SWE)
KARLSSON Kristian (SWE)
4:1 (9 7 -3 8 5)
 
ČTYŘHRA ŽENY - závěrečná kola
čtvrtfinálesemifinálefinálevítěz
EKHOLM Matilda (SWE)
POTA Georgina (HUN)
WINTER Sabine (GER)
SOLJA Petrissa (GER)
EKHOLM Matilda (SWE)
POTA Georgina (HUN)
4:3 (9 -7 10 -5 9 -10 8)
POLCANOVA Sofia (AUT)
NOSKOVA Yana (RUS)
4:3 (-9 -1 6 -6 6 2 8)
MITTELHAM Nina (GER)
LANG Kristin (GER)

4:3 (10 -8 -6 4 -9 7 12)
DIACONU Adina (ROM)
CIOBANU Irina (ROM)
POLCANOVA Sofia (AUT)
NOSKOVA Yana (RUS)
POLCANOVA Sofia (AUT)
NOSKOVA Yana (RUS)
4:2 (-9 -10 5 11 5 7)
NI Xia Lian (LUX)
DE NUTTE Sarah (LUX)
LI Jie (NED)
LI Qian (POL)
NI Xia Lian (LUX)
DE NUTTE Sarah (LUX)
4:0 (11 5 7 9)
MITTELHAM Nina (GER)
LANG Kristin (GER)
4:2 (-8 8 5 6 -6 10)
MITTELHAM Nina (GER)
LANG Kristin (GER)
SAMARA Elizabeta (ROM)
SZOCS Bernadette (ROM)
MITTELHAM Nina (GER)
LANG Kristin (GER)
4:3 (-7 -7 10 11 6 -4 7)
 
SMÍŠENÁ ČTYŘHRA - závěrečná kola
čtvrtfinálesemifinálefinálevítěz
FALCK Mattias (SWE)
EKHOLM Matilda (SWE)
FRANZISKA Patrick (GER)
SOLJA Petrissa (GER)
FRANZISKA Patrick (GER)
SOLJA Petrissa (GER)
3:0 (9 6 11)
FEGERL Stefan (AUT)
POLCANOVA Sofia (AUT)
3:1 (7 -1 11 9)
FILUS Ruwen (GER)
HAN Ying (GER)

3:2 (7 -9 4 -9 8)
PISTEJ Lubomir (SVK)
BALAZOVA Barbora (SVK)

FEGERL Stefan (AUT)
POLCANOVA Sofia (AUT)
FEGERL Stefan (AUT)
POLCANOVA Sofia (AUT)
3:1 (-8 11 10 6)
ROBLES Alvaro (SPA)
DVORAK Galia (SPA)
KARAKASEVIC Aleksandar (SER)
PASKAUSKIENE Ruta (LTH)
KARAKASEVIC Aleksandar (SER)
PASKAUSKIENE Ruta (LTH)
3:2 (9 9 -11 -10 4)
FILUS Ruwen (GER)
HAN Ying (GER)
3:2 (6 -9 7 -13 10)
IONESCU Ovidiu (ROM)
SZOCS Bernadette (ROM)
FILUS Ruwen (GER)
HAN Ying (GER)
FILUS Ruwen (GER)
HAN Ying (GER)
3:1 (4 9 -4 11)
 

reklama