European Championships 1998, Eindhoven, The Netherlands
DVOUHRA ŽENY
1. kolo 2. kolo 3. kolo osmifinále čtvrtfinále semifinále finále
finále
NI XIA LIAN LUX - T. BOROS CRO 3 : 1 ( 14 17 -19 15 )
semifinále
NI XIA LIAN LUX - K. TOTH HUN 3 : 0 ( 13 6 15 )
T. BOROS CRO - N. STRUSE GER 3 : 2 ( 19 17 -19 -11 15 )
čtvrtfinále
NI XIA LIAN LUX - T. KOSTROMINA BLR 3 : 0 ( 7 9 8 )
K. TOTH HUN - J. SCHOPP GER 3 : 1 (-10 19 17 17 )
C. BATORFI HUN - T. BOROS CRO 2 : 3 ( 13 -13 -19 17 -19 )
B. VRIESEKOOP NED - N. STRUSE GER 2 : 3 (-7 17 -12 16 -18 )
osmifinále
NI XIA LIAN LUX - O. BADESCU ROM 3 : 0 ( 21 14 13 )
M. KRAVCHENKO ISR - T. KOSTROMINA BLR 0 : 3 (-15 -15 -7)
K. TOTH HUN - A. BOILEAU FRA 3 : 0 ( 17 16 19 )
G. KEEN NED - J. SCHOPP GER 0 : 3 (-6 -8 -13)
C. BATORFI HUN - E. TIMINA RUS 3 : 0 ( 20 12 18 )
M. SVENSSON SWE - T. BOROS CRO 1 : 3 (-17 -19 14 -20 )
B. VRIESEKOOP NED - J. DOBESOVA CZE 3 : 0 ( 15 14 15 )
G. MELNIK RUS - N. STRUSE GER 0 : 3 (-12 -20 -17)
3. kolo
NI XIA LIAN LUX - S. BAKHTINA RUS 3 : 0 ( 15 10 12 )
J. PRUSIENE LTU - O. BADESCU ROM 2 : 3 ( 17 -10 17 -8 -14 )
P. PETTERSSON SWE - M. KRAVCHENKO ISR 1 : 3 (-15 11 -16 -19 )
T. KOSTROMINA BLR - O. NEMES GER 3 : 2 ( 15 -9 -20 7 17 )
K. TOTH HUN - LIU JIA AUT 3 : 0 ( 12 19 19 )
A. SVENSSON SWE - A. BOILEAU FRA 1 : 3 ( 20 -8 -14 -13 )
V. PAVLOVITCH BLR - G. KEEN NED 2 : 3 (-15 -21 24 17 -13 )
M. STEFF ROM - J. SCHOPP GER 1 : 3 (-15 12 -15 -17 )
C. BATORFI HUN - P. DERMASTIJA SLO 3 : 0 ( 8 12 14 )
E. SCHALL GER - E. TIMINA RUS 0 : 3 (-16 -19 -19)
M. SVENSSON SWE - E. KOVTUN UKR 3 : 0 ( 16 11 10 )
E. EDEL RUS - T. BOROS CRO 0 : 3 (-12 -12 -17)
B. VRIESEKOOP NED - V. POPOVA SVK 3 : 2 (-15 -11 18 22 18 )
J. DOBESOVA CZE - A. ARISI ITA 3 : 2 ( 21 -15 -18 16 19 )
G. MELNIK RUS - M. HUBERT BEL 3 : 0 ( 15 9 14 )
A. SIMION-NASTASE ROM - N. STRUSE GER 2 : 3 ( 5 -19 17 -16 -22 )
2. kolo
NI XIA LIAN LUX - A. BAKULA CRO 3 : 0 ( 9 16 7 )
M. WEISZ ESP - S. BAKHTINA RUS 0 : 3 (-14 -16 -16)
J. PRUSIENE LTU - B. TODOROVIC SLO 3 : 0 ( 18 12 12 )
S. ERDELJI YUG - O. BADESCU ROM 2 : 3 (-14 13 -13 19 -10 )
P. PETTERSSON SWE - D. BAKKER NED 3 : 1 (-17 12 13 15 )
M. KRAVCHENKO ISR - E. BRAUN HUN 3 : 2 ( 19 10 -19 -17 15 )
T. KOSTROMINA BLR - R. STRBIKOVA CZE 3 : 1 ( 16 -18 15 16 )
A. KURSAKOVA UKR - O. NEMES GER 2 : 3 ( 19 6 -16 -13 -20 )
K. TOTH HUN - Z. POLIACKOVA SVK 3 : 0 ( 17 13 12 )
L. NEGRISOLI ITA - LIU JIA AUT 0 : 3 (-12 -10 -12)
A. SVENSSON SWE - C. FISCHER GER 3 : 2 (-17 -20 14 19 11 )
A. MAKINIAN ARM - A. BOILEAU FRA 0 : 3 (-14 -17 -17)
I. PALINA RUS - V. PAVLOVITCH BLR 2 : 3 ( 19 -19 -18 20 -9 )
Z. MOLNAR HUN - G. KEEN NED 0 : 3 (-11 -15 -17)
M. STEFF ROM - H. VALENTOVA CZE 3 : 0 ( 22 19 11 )
P. NARKIEWICZ POL - J. SCHOPP GER 0 : 3 (-17 -12 -13)
C. BATORFI HUN - F. BOGDANIC - ISANOVIC YUG 3 : 0 ( 15 18 23 )
P. DERMASTIJA SLO - E. NOOR NED 3 : 2 ( 16 -19 19 -17 19 )
E. SCHALL GER - W. LITYNSKA - SYDORENKO POL 3 : 1 (-21 20 13 19 )
A. MANAC ROM - E. TIMINA RUS 0 : 3 (-20 -13 -18)
M. SVENSSON SWE - T. logaTSKAYA BLR 3 : 2 (-19 19 -19 19 15 )
A. GOURIN FRA - E. KOVTUN UKR 1 : 3 ( 19 -15 -4 -17 )
L. LOMAS ENG - E. EDEL RUS 1 : 3 ( 20 -15 -18 -18 )
K. VITCHEVA BUL - T. BOROS CRO 0 : 3 (-16 -10 -9)
B. VRIESEKOOP NED - T. STOFBLAT ISR 3 : 0 ( 16 16 11 )
A. MESAN BIH - V. POPOVA SVK 0 : 3 (-16 -18 -11)
J. DOBESOVA CZE - J. HERCZIG AUT 3 : 0 ( 19 19 14 )
K. NIEMINEN FIN - A. ARISI ITA 0 : 3 (-17 -8 -11)
G. MELNIK RUS - M. POLJAK YUG 3 : 0 ( 15 16 10 )
S. JURINEC CRO - M. HUBERT BEL 2 : 3 ( 16 -15 -12 13 -16 )
A. SIMION-NASTASE ROM - M. FAZEKAS HUN 3 : 0 ( 11 22 18 )
F. TEBBE NED - N. STRUSE GER 0 : 3 (-4 -14 -9)
1. kolo
NI XIA LIAN LUX - BYE
A. BAKULA CRO - E. ODOROVA SVK 3 : 1 (-2 15 17 23 )
D. ZANCANER ITA - M. WEISZ ESP 2 : 3 ( 18 -18 19 -13 -21 )
H. LOWER ENG - S. BAKHTINA RUS 0 : 3 (0)
J. PRUSIENE LTU - C. DAVIES WAL 3 : 0 ( 14 12 6 )
M. MIROU GRE - B. TODOROVIC SLO 1 : 3 ( 14 -18 -19 -20 )
N. REGINSTER BEL - S. ERDELJI YUG 0 : 3 (0)
BYE - O. BADESCU ROM
P. PETTERSSON SWE - BYE
S. PAOVIC CRO - D. BAKKER NED 0 : 3 (-22 -16 -16)
M. SAFRAN SLO - M. KRAVCHENKO ISR 0 : 3 (-13 -15 -14)
M. ENCEA ROM - E. BRAUN HUN 0 : 3 (-18 -19 -17)
T. KOSTROMINA BLR - A. KASABOVA BUL 3 : 0 ( 19 7 17 )
A. PALUT FRA - R. STRBIKOVA CZE 0 : 3 (-13 -14 -12)
A. KURSAKOVA UKR - I. KUSZAJ POL 3 : 0 ( 7 13 11 )
BYE - O. NEMES GER
K. TOTH HUN - BYE
Z. POLIACKOVA SVK - N. TSYGANKOVA BLR 3 : 1 ( 20 -12 12 17 )
L. NEGRISOLI ITA - S. POLONCIC SLO 3 : 2 (-20 -11 16 13 14 )
LIU JIA AUT - A. HOLT ENG 3 : 1 ( 17 17 -19 8 )
A. SVENSSON SWE - B. MEYER LUX 3 : 0 ( 6 11 10 )
C. FISCHER GER - E. AGANOVIC CRO 3 : 2 ( 16 18 -14 -20 16 )
A. MAKINIAN ARM - S. DERKX NED 3 : 0 ( 7 19 12 )
BYE - A. BOILEAU FRA
I. PALINA RUS - BYE
V. PAVLOVITCH BLR - T. POWELL SCO 3 : 0 ( 4 7 2 )
Z. MOLNAR HUN - V. BREHOVA UKR 3 : 0 ( 18 19 8 )
O. KARTUZOVA LAT - G. KEEN NED 0 : 3 (-9 -9 -4)
M. STEFF ROM - B. GOLIC YUG 3 : 1 (-18 13 8 16 )
H. VALENTOVA CZE - C. OZER BEL 3 : 2 (-11 15 -11 12 13 )
P. NARKIEWICZ POL - S. HOSE ISR 3 : 0 ( 10 12 16 )
BYE - J. SCHOPP GER
C. BATORFI HUN - BYE
F. BOGDANIC - ISANOVIC YUG - L. POULSEN DEN 3 : 1 (-18 21 13 15 )
P. DERMASTIJA SLO - A. FRTALOVA SVK 3 : 0 ( 13 10 11 )
A. STEPANKOVA CZE - E. NOOR NED 1 : 3 ( 23 -14 -20 -19 )
E. SCHALL GER - DING YAN ITA 3 : 1 ( 19 21 -18 11 )
W. LITYNSKA - SYDORENKO POL - P. FICHTINGER AUT 3 : 0 ( 18 12 16 )
A. MANAC ROM - O. CARDOSO POR 3 : 0 ( 12 10 7 )
BYE - E. TIMINA RUS
M. SVENSSON SWE - BYE
T. logaTSKAYA BLR - N. MUTLU TUR 3 : 1 ( 17 21 -18 11 )
A. GOURIN FRA - E. ARNAU ESP 3 : 0 ( 14 15 19 )
M. MULLER NED - E. KOVTUN UKR 0 : 3 (-8 -7 -9)
L. LOMAS ENG - A. PEZER BIH 3 : 0 ( 8 11 11 )
E. EDEL RUS - P. REGENWETTER LUX 3 : 1 ( 9 13 -13 20 )
K. VITCHEVA BUL - J. ANDRIAN ARM 3 : 1 (-13 8 22 16 )
BYE - T. BOROS CRO
B. VRIESEKOOP NED - BYE
T. STOFBLAT ISR - M. KUZU TUR 3 : 0 ( 15 16 14 )
N. DEATON ENG - A. MESAN BIH 0 : 3 (0)
C. JONSSON SWE - V. POPOVA SVK 2 : 3 ( 20 -18 18 -8 -15 )
J. DOBESOVA CZE - H. HALAS SLO 3 : 0 ( 13 22 5 )
A. JANUSZYK POL - J. HERCZIG AUT 2 : 3 ( 18 -13 -16 19 -17 )
K. NIEMINEN FIN - I. JOZEPSONE LAT 3 : 1 ( 16 18 -20 15 )
BYE - A. ARISI ITA
G. MELNIK RUS - BYE
M. POLJAK YUG - P. FINNEMANN DEN 3 : 1 ( 10 -16 17 17 )
S. JURINEC CRO - E. MOCROUSOV MDA 3 : 0 ( 14 14 12 )
M. HUBERT BEL - R. GARKAUSKAITE LTU 3 : 2 ( 17 -19 19 -20 13 )
A. SIMION-NASTASE ROM - S. MOREL FRA 3 : 0 ( 17 13 10 )
M. FAZEKAS HUN - V. PAVLOVITCH BLR 3 : 0 ( 17 12 19 )
D. ZERDILA GRE - F. TEBBE NED 0 : 3 (0)
BYE - N. STRUSE GER