MISTŘÍ EVROPY 2021:
dvouhra muži »GERMANY BOLL Timo (GER)
dvouhra ženy »GERMANY SOLJA Petrissa (GER)
čtyřhra muži »RUSSIA KATSMAN Lev + GREBNEV Maksim (RUS)
čtyřhra ženy »GERMANY SOLJA Petrissa + SHAN Xiaona (GER)/TR>
smíšená čtyřhra »GERMANY QIU Dang + MITTELHAM Nina (GER)


27.6. NE17.40dvouhra mužifinále
BOLL Timo (GER) OVTCHAROV Dimitrij (GER)4:1 (-9 6 9 8 8)
16.50dvouhra ženyfinále
SOLJA Petrissa (GER) SHAN Xiaona (GER)4:1 (7 3 9 -4 2)
16.10čtyřhra mužifinále
KATSMAN Lev (RUS)
GREBNEV Maksim (RUS)
DYJAS Jakub (POL)
NUYTINCK Cédric (BEL)
3:1 (10 8 -8 7)
15.30čtyřhra ženyfinále
SOLJA Petrissa (GER)
SHAN Xiaona (GER)
MITTELHAM Nina (GER)
WINTER Sabine (GER)
3:2 (-7 7 -10 8 8)
13.00dvouhra mužisemifinále 2
OVTCHAROV Dimitrij (GER) FREITAS Marcos (POR)4:2 (9 -8 -9 12 8 9)
12.10dvouhra mužisemifinále 1
BOLL Timo (GER) FALCK Mattias (SWE)4:2 (11 10 6 -9 -9 7)
11.20dvouhra ženysemifinále 2
SOLJA Petrissa (GER) SAMARA Elizabeta (ROU)4:2 (4 12 -9 -7 8 6)
10.30dvouhra ženysemifinále 1
SHAN Xiaona (GER) PESOTSKA Margaryta (UKR)4:0 (6 9 7 4)

26.6. SO20.30dvouhra mužičtvrtfinále
FREITAS Marcos (POR) IONESCU Ovidiu (ROU)4:1 (-5 5 5 9 6)
OVTCHAROV Dimitrij (GER) JANCARIK Lubomir (CZE)4:3 (7 7 9 -9 -7 -9 8)
19.40dvouhra mužičtvrtfinále
FALCK Mattias (SWE) PERSSON Jon (SWE)4:0 (2 7 10 6)
BOLL Timo (GER) KALLBERG Anton (SWE)4:1 (10 -15 8 8 14)
18.20dvouhra ženyčtvrtfinále
SOLJA Petrissa (GER) YU Fu (POR)4:3 (6 11 2 -8 -13 -2 4)
PESOTSKA Margaryta (UKR) POLCANOVA Sofia (AUT)4:1 (4 -15 7 8 13)
17.30dvouhra ženyčtvrtfinále
SAMARA Elizabeta (ROU) WINTER Sabine (GER)4:2 (-7 7 11 -8 7 4)
SHAN Xiaona (GER) BERGSTRÖM Linda (SWE)4:2 (-10 -9 8 4 8 8)
16.35čtyřhra mužisemifinále 2
DYJAS Jakub (POL)
NUYTINCK Cédric (BEL)
APOLONIA Tiago (POR)
MONTEIRO Joao (POR)
3:0 (8 6 5)
semifinále 1
KATSMAN Lev (RUS)
GREBNEV Maksim (RUS)
SZUDI Adam (HUN)
ECSEKI Nandor (HUN)
3:2 (-9 9 -7 7 7)
16.00čtyřhra ženysemifinále 2
MITTELHAM Nina (GER)
WINTER Sabine (GER)
HAPONOVA Hanna (UKR)
BILENKO Tatyana (UKR)
3:1 (-10 6 7 8)
semifinále 1
SOLJA Petrissa (GER)
SHAN Xiaona (GER)
LOEUILLETTE Stéphanie (FRA)
YUAN Jia Nan (FRA)
3:1 (-7 9 8 6)
13.10dvouhra muži3. kolo
JANCARIK Lubomir (CZE) PUCAR Tomislav (CRO)4:2 (-5 9 -7 3 10 8)
11.30dvouhra ženy3. kolo
BERGSTRÖM Linda (SWE) BALAZOVA Barbora (SVK)4:0 (9 8 8 4)
10.35čtyřhra mužičtvrtfinále** bez české a slovenské účasti **
10.00čtyřhra ženyčtvrtfinále** bez české a slovenské účasti **

25.6. PÁ21.00smíšená čtyřhrafinále
QIU Dang (GER)
MITTELHAM Nina (GER)
PISTEJ Lubomir (SVK)
BALAZOVA Barbora (SVK)
3:0 (9 8 6)
17.00dvouhra muži2. kolo
JANCARIK Lubomir (CZE) GAUZY Simon (FRA)4:0 (9 3 8 4)
13.15dvouhra ženy2. kolo
BALAZOVA Barbora (SVK) YUAN Jia Nan (FRA)4:2 (-8 8 -7 12 9 8)
12.15smíšená čtyřhrasemifinále 1
PISTEJ Lubomir (SVK)
BALAZOVA Barbora (SVK)
GAUZY Simon (FRA)
PAVADE Prithika (FRA)
3:2 (7 -9 -7 11 4)
semifinále 2
QIU Dang (GER)
MITTELHAM Nina (GER)
LEBESSON Emmanuel (FRA)
YUAN Jia Nian (FRA)
3:2 (12 7 -4 -5 11)
10.40čtyřhra muži2. kolo
DYJAS Jakub (POL)
NUYTINCK Cédric (BEL)
SIRUCEK Pavel (CZE)
POLANSKY Tomas (CZE)
3:1 (7 -8 8 10)
9.30čtyřhra ženy2. kolo
SOLJA Petrissa (GER)
SHAN Xiaona (GER)
BALAZOVA Barbora (SVK)
MATELOVA Hana (CZE)
3:0 (4 7 4)

24.6. ČT17.50dvouhra muži1. kolo
TOKIC Bojan (SLO) POLANSKY Tomas (CZE)4:2 (6 -8 -8 9 9 8)

JANCARIK Lubomir (CZE) NUYTINCK Cédric (BEL)4:2 (11 -3 -8 10 8 9)

SIDORENKO Vladimir (RUS) SIRUCEK Pavel (CZE)4:3 (5 1 -5 -6 -10 10 10)
14.30dvouhra ženy1. kolo
NI Xia Lian (LUX) TOMANOVSKA Katerina (CZE)4:2 (6 10 -6 7 -10 1)

MATELOVA, Hana (CZE) LIU Yuan (AUT)4:1 (-7 7 8 8 5)
13.15smíšená čtyřhračtvrtfinále
PISTEJ Lubomir (SVK)
BALAZOVA Barbora (SVK)
OLAH Benedek (FIN)
EERLAND Britt (NED)
3:2 (-7 5 11 -8 7)
11.40čtyřhra muži1. kolo
SIRUCEK Pavel (CZE)
POLANSKY Tomas (CZE)
GÜNDÜZ Ibrahim (TUR)
YIGENLER Abdullah (TUR)
3:1 (10 -8 3 9)
10.30čtyřhra ženy1. kolo
BALAZOVA Barbora (SVK)
MATELOVA Hana (CZE)
TRIGOLOS Daria (BLR)
BARAVOK Katsiaryna (BLR)
3:2 (-5 -10 2 7 8)

NI Xia Lian (LUX)
DE NUTTE Sarah (LUX)
TOMANOVSKA Katerina (CZE)
MARCHETTI Nathalie (BEL)
3:1 (8 6 -7 12)

WEGRZYN Anna (POL)
WEGRZYN Katarzyna (POL)
MYNAROVA Karolina (CZE)
BLASKOVA Zdena (CZE)
3:0 (8 9 10)
9.30smíšená čtyřhra2. kolo
PISTEJ Lubomir (SVK)
BALAZOVA Barbora (SVK)
WEBER Lionel (SUI)
MORET Rachel (SUI)
3:1 (4 -4 8 7)

23.6. ST19.40smíšená čtyřhra1. kolo
DYJAS Jakub (POL)
PARTYKA Natalia (POL)
JANCARIK Lubomir (CZE)
MATELOVA Hana (CZE)
3:1 (8 9 -6 6)
U
OBHÁJCI TITULŮ Z ME 2018:
dvouhra muži »GERMANYBOLL Timo (GER)
dvouhra ženy »LI Qian (POL)
čtyřhra muži »HABESOHN Daniel + GARDOS Robert (AUT)
čtyřhra ženy »GERMANYMITTELHAM Nina + LANG Kristin (GER)
smíšená čtyřhra »GERMANY FILUS Ruwen + HAN Ying (GER)

ARCHIV ME:

Přehled medailistů ME od r. 1958 »