Czech Table Tennis Online (Homepage)BUDAPEST, HUNGARY
JULY 15-25, 2004
 
VÝSLEDKY * RESULTS
CADET BOYS SINGLES
dvouhra kadetů
CADET GIRLS SINGLES
dvouhra kadetek
JUNIOR BOYS SINGLES
dvouhra juniorů
JUNIOR GIRLS SINGLES
dvouhra juniorek
CADET BOYS DOUBLES
čtyřhra kadetů
CADET GIRLS DOUBLES
čtyřhra kadetek
JUNIOR BOYS DOUBLES
čtyřhra juniorů
JUNIOR GIRLS DOUBLES
čtyřhra juniorek
CADET MIXED DOUBLES
smíšená čtyřhra kadetů
JUNIOR MIXED DOUBLES
smíšená čtyřhra juniorů
CADET BOYS CONSOLATION
dvouhra útěchy kadetů
CADET GIRLS CONSOLATION
dvouhra útěchy kadetek
JUNIOR BOYS CONSOLATION
dvouhra útěchy juniorů
JUNIOR GIRLS CONSOLATION
dvouhra útěchy juniorek
CADET BOYS TEAMS
družstva kadetů:
 SKUPINY/GROUPS
CADET GIRLS TEAMS
družstva kadetek:
 SKUPINY/GROUPS
JUNIOR BOYS TEAMS
družstva juniorů:
 SKUPINY/GROUPS
JUNIOR GIRLS TEAMS
družstva juniorek:
 SKUPINY/GROUPS
 
OFFICIAL SITE
STRÁNKY POŘADATELE
SCHEDULE
PROGRAM
EUROPEAN CADETS' RANKINGS
EVROPSKÉ ŽEBŘÍČKY KADETŮ
EUROPEAN JUNIORS' RANKINGS
EVROPSKÉ ŽEBŘÍČKY JUNIORŮ

EYC 2003
MEJ 2003
EYC 2002
MEJ 2002
EYC 2001
MEJ 2001
EYC 2000
MEJ 2000
EYC 1999
MEJ 1999
EYC WINNERS since 1955 VÍTĚZOVÉ MEJ od r. 1955

VÝSLEDKY ČESKÉ REPREZENTACE:
DVOUHRYKADETIKADETKYJUNIOŘIJUNIORKY
semifinále:xxxVacenovská-Dvorak (ESP) 2:4
Pěnkavová-Bolshakova (RUS) 3:4
6. kolo (8):xxxVacenovská-Kmotorkova (SVK) 4:2
Pěnkavová-Ramirez (ESP) 4:3
5. kolo (16):Schwarzer-Paikov (RUS) 2:4xŽiga-Baum (GER) 2:4Vacenovská-Grundisch (FRA) 4:2
Pěnkavová-Phai Pang (FRA) 4:0
4. kolo (32):Schwarzer-Rasmussen (DEN) 4:0
Tregler-Salifou (FRA) 2:4
Bachurová-Hudecova (SVK) 0:4
Dyškantová-Partyka (POL) 0:4
Žiga-X.Feng (AUT) 4:0
Kleprlík J.-Duran (ESP) 2:4
Vacenovská-Smetek (POL) 4:0
Smištíková-Bolshakova (RUS) 3:4
Pěnkavová-Feher (SCG) 4:0
3. kolo (64):Schwarzer-Voinea (ROM) 4:0
Obešlo-Pysar (UKR) 3:4
Tregler-Staba (CRO) 4:1
Plaček-Knight (ENG) 3:4
Kučerová-Barasso (HUN) 0:4
Bachurová-Radak (SCG) 4:0
Dyškantová-Szvitacz (HUN) 4:3
Urbánek-Probst (AUT) 0:4
Žiga-Akerstrom (SWE) 4:0
Kleprlík J.-Bryant (ENG) 4:1
Vacenovská-Hartmann (LUX) 4:1
Smištíková-Skabar (SVN) 4:3
Pěnkavová-Junker (BEL) 4:1
Ságlová-Kmotorkova (SVK) 1:4
Žmolíková-Van Ulsen (NED) 1:4
2. kolo (128):Schwarzer b.b.
Obešlo b.b.
Tregler-Mujic (BIH) 4:3
Plaček-Rech (ITA) 4:0
Kučerová-Stoijlkov (MTN) 4:1
Bachurová-Hasani (KOS) 4:0
Dyškantová-Macaite (LTU) 4:1
Urbánek b.b.
Žiga-Kaiser (HUN) 4:2
Kleprlík J.-Sirokijs (LAT) 4:0
Kleprlík M.-Lebesson (FRA) 2:4
Zlámal-Pacheco (POR) 3:4
Vacenovská b.b.
Smištíková b.b.
Pěnkavová b.b.
Ságlová-Lindmae (EST) 4:1
Žmolíková-Major (HUN) 4:1
1. kolo (256):Schwarzer b.b.
Tregler b.b.
Plaček b.b.
Obešlo b.b.
Kučerová b.b.
Bachurová b.b.
Dyškantová b.b.
Urbánek b.b.
Žiga b.b.
Kleprlík J. b.b.
Kleprlík M. b.b.
Zlámal-Nenkov (BUL) 4:2
Vacenovská b.b.
Smištíková b.b.
Pěnkavová b.b.
Ságlová b.b.
Žmolíková b.b.
ČTYŘHRYKADETIKADETKY
finále:Schwarzer,Burgis-Paikov,Utochkin (RUS) 3:1x
semifinále:Schwarzer,Burgis-Ionescu,Voinea (ROM) 3:1x
5. kolo (8):Schwarzer,Burgis-Baubet,Jean (FRA) 3:2
Tregler,Sebestyen-Ionescu,Voinea (ROM) 1:3
x
4. kolo (16):Schwarzer,Burgis-Silva,Crepulja (POR,SCG) 3:0
Tregler,Sebestyen-Lundholm,Sondell (SWE) 3:2
Obešlo,Plaček-Paikov,Utochkin 0:3
Bachurová,Dyškantová-Lemeshevskaya,Troshneva (RUS) 0:3
3. kolo (32):Schwarzer,Burgis-Kovac,Storf (AUT) 3:2
Obešlo,Plaček-Dielissen,Kintzele (LUX) 3:0
Tregler,Sebestyen-Drinkhall,Knight (ENG-1.) 3:1
Bachurová,Dyškantová-Shakun,Zhyskevich (BLR) 3:2
2. kolo (64):Schwarzer,Burgis b.b.
Obešlo,Plaček b.b.
Tregler,Sebestyen-Nasi,Sanzio (ITA) 3:1
Bachurová,Dyškantová b.b.
Kučerová,Moser-Soldi,Turrini (ITA) 1:3
1. kolo (128):Tregler,Sebestyen (HUN) b.b.
Schwarzer,Burgis (LTU) b.b.
Obešlo,Plaček b.b.
Bachurová,Dyškantová b.b.
Kučerová,Moser (AUT) b.b.
ČTYŘHRYJUNIOŘIJUNIORKY
finále:xPěnkavová,Grundisch-Pergel,Viski (HUN) 3:1
semifinále:xPěnkavová,Grundisch-Necula,Li (ROM,HUN) 3:1
5. kolo (8):xPěnkavová,Grundisch-Mikhailova,Zelenova (RUS) 3:1
4. kolo (16):Kleprlík J+M-Apolonia,Freitas (POR-1.) 0:3Vacenovská,Smištíková-Pethukova,Smetek (RUS,POL) 0:3
Pěnkavová,Grundisch-Nouwen,Van Ulsen (NED) 3:1
3. kolo (32):Kleprlík J+M-Krieger,Persson (GER,SWE) 3:2
Urbánek,Žiga-Aistleitner,Feng (AUT) 2:3
Zlámal,Magois-Rönningborn,Ryden (SWE) 2:3
Vacenovská,Smištíková-Farladanska,Koltsova (UKR) 3:0
Pěnkavová,Grundisch-Junker,Van Den Bergh (BEL) 3:0
2. kolo (64):Kleprlík J+M b.b.
Urbánek,Žiga b.b.
Zlámal,Magois-Friby,Fisher (DEN) 3:1
Vacenovská,Smištíková b.b.
Pěnkavová,Grundisch b.b.
Ságlová,Žmolíková-Kiehl,Hanffou (FRA) 2:3
1. kolo (128):Kleprlík J+M b.b.
Urbánek,Žiga b.b.
Zlámal,Magois (FRA)-Hasani,Sejdiu (KOS) 3:0
Vacenovská,Smištíková b.b.
Pěnkavová,Grundisch (FRA) b.b.
Ságlová,Žmolíková-Cavalli,Ridolfi (ITA) 3:0
MIXKADETIJUNIOŘI
finále:Plaček,Partyka-Paikov,Lemeshevskaya (RUS) 3:0x
semifinále:Schwarzer,Samara-Paikov,Lemeshevskaya (RUS) 0:3
Plaček,Partyka-Utochkin,Troshkneva (RUS) 3:2
Kleprlík J.,Pěnkavová-Jakab,Li (HUN) 1:3
Baum,Vacenovská-Duran,Necula (ESP,ROM) 2:3
6. kolo (8):Schwarzer,Samara-Nagy,Barasso (HUN) 3:0
Plaček,Partyka-Kobes,Balážová (SVK) 3:0
Apolonia,Smištíková-Kleprlík J.,Pěnkavová 1:3
Baum,Vacenovská-Van Schil,Chirametli (BEL,ROM) 3:0
5. kolo (16):Schwarzer,Samara-Horvat,Jankovic (CRO) 3:0
Plaček,Partyka-Silva,Neves (POR) 3:0
Obešlo,Dyškantová-Salifou,Lesueur (FRA) 1:3
Apolonia,Smištíková-Kaiser,Pergel (HUN) 3:2
Kleprlík J.,Pěnkavová-Ovtcharov,Dvorak 3:2
Kleprlík M.,Kolářová-Jakab,Li (HUN) 2:3
Baum,Vacenovská-Schevchenko,Nouwen (RUS,NED) 3:1
4. kolo (32):Schwarzer,Samara-Kolesau,Zhyskevich (BLR) 3:0
Plaček,Partyka-Crepulja,Radak (BIH) 3:1
Sondell,Bachurová-Paikov,Lemeshevskaya (RUS) 1:3
Tregler,Kučerová-Fuss,Solja (GER) 0:3
Obešlo,Dyškantová-Lupulesku,Barna (SCG) 3:2
Apolonia,Smištíková-Persson,Werssal (SWE) 3:2
Kleprlík J.,Pěnkavová-Gomez,Badosa (ESP) 3:0
Kleprlík M.,Kolářová-Habesohn,Obst (AUT,GER) 3:2
Baum,Vacenovská-Erdelyi,Varga (HUN) 3:1
Urbánek,Žmolíková-Chmiel,Smetek (POL) 1:3
3. kolo (64):Schwarzer,Samara-Diez,Solichero (ESP) 3:0
Plaček,Partyka-Tsengenes,Christoforaki (GRE) 3:2
Obešlo,Dyškantová-Tarnovaliyski,Gateva (BUL) 3:1
Sondell,Bachurová-Silva,Oliveira (POR) 3:2
Tregler,Kučerová-Domeika,Gecevicuite (LTU) 3:1
Apolonia,Smištíková-Perek,Pastor (POL) 3:0
Kleprlík J.,Pěnkavová-Jasarevic,Balic (BIH) 3:0
Kleprlík M.,Kolářová-Tamminen,Nordling (FIN) 3:0
Baum,Vacenovská-Pietkiewicz,Gumula (POL) 3:0
Urbánek,Žmolíková-Lebesson, Phai Pang (FRA) 3:1
2. kolo (128):Schwarzer,Samara b.b.
Plaček,Partyka b.b.
Sondell,Bachurová-Pupcevic,Fajmut (SVN) 3:2
Obešlo,Dyškantová b.b.
Tregler,Kučerová-Hür,Selda (TUR) 3:0
Apolonia,Smištíková b.b.
Kleprlík J.,Pěnkavová b.b.
Baum,Vacenovská b.b.
Žiga,Juhász-Yefimov,Rybachenko (UKR) 0:3
Kleprlík M.,Kolářová-Zeymis,Morozova (LTU+EST) 3:0
Zlámal,Ságlová-Skachkov,Bolshakova (RUS) 0:3
Urbánek,Žmolíková-Probst,Fleck (AUT) 3:0
1. kolo (256):Schwarzer,Samara (ROM) b.b.
Sondell (SWE),Bachurová b.b.
Tregler,Kučerová b.b.
Plaček,Partyka (POL) b.b.
Obešlo,Dyškantová b.b.
Apolonia (POR),Smištíková b.b.
Kleprlík J.,Pěnkavová b.b.
Žiga,Juhász (HUN) b.b.
Kleprlík M.,Kolářová (SVK) b.b.
Baum (GER),Vacenovská b.b.
Zlámal,Ságlová b.b.
Urbánek,Žmolíková b.b.
DRUŽSTVAKADETIKADETKYJUNIOŘIJUNIORKY
o finální pořadí:o 5.-6. místo:
ČR-Maďarsko 3:1
o 11.-12. místo:
ČR-Srbsko 3:2
o 3.-4. místo:
ČR-Švédsko 3:1
o 3.-4. místo:
ČR-Rumunsko 0:3
semifinále:o 5.-8. místo:
ČR-Dánsko 3:2
o 9.-12. místo:
ČR-Řecko 1:3
ČR-Srbsko 2:3ČR-Maďarsko 2:3
čtvrtfinále:ČR-Turecko 0:3o 9.-16. místo:
ČR-Bosna 3:2
ČR-Portugalsko 3:1ČR-Francie 3:1
osmifinále:ČR-Lotyšsko 3:2ČR-Ukrajina 1:3ČR-Španělsko 3:2ČR-Švédsko 3:0
základní skupiny:(sk. D):
ČR-Švédsko 3:0
ČR-Francie 0:3
ČR-Portugalsko 3:0
2. místo ve skupině
(sk. A):
ČR-Srbsko 1:3
ČR-Rumunsko 1:3
ČR-Itálie 3:2
3. místo ve skupině
(sk. D):
ČR-Polsko 2:3
ČR-Slovensko 3:0
ČR-Maďarsko 3:2
2. místo ve skupině
(sk. D):
ČR-Slovinsko 3:0
ČR-Belgie 3:0
ČR-Rusko 3:2
1. místo ve skupině