Czech Table Tennis Online (Homepage)PRAGUE, CZECH REPUBLIC
JULY 15-24, 2005
OFFICIAL SITE
STRÁNKY POŘADATELE
PHOTOGALLERY
FOTOGALERIE
EUROPEAN CADETS' RANKINGS
EVROPSKÉ ŽEBŘÍČKY KADETŮ
EUROPEAN JUNIORS' RANKINGS
EVROPSKÉ ŽEBŘÍČKY JUNIORŮ

VÝSLEDKY * RESULTS
CADET BOYS SINGLES
dvouhra kadetů
Drinkhall Paul (ENG)
CADET GIRLS SINGLES
dvouhra kadetek
Kolodyazhnaya Ekaterina (RUS)
JUNIOR BOYS SINGLES
dvouhra juniorů
Ovtcharov Dimitrij (GER)
JUNIOR GIRLS SINGLES
dvouhra juniorek
Samara Elizabeta (ROM)
CADET BOYS DOUBLES
čtyřhra kadetů
Bezard Pierre (FRA)
Kovac Borna (CRO)
CADET GIRLS DOUBLES
čtyřhra kadetek
Solja Amelie (GER)
Stähr Rosalia (GER)
JUNIOR BOYS DOUBLES
čtyřhra juniorů
Freitas Marco (POR)
Kolarek Tomislav (CRO)
JUNIOR GIRLS DOUBLES
čtyřhra juniorek
Dodean Daniela (ROM)
Samara Elizabeta (ROM)
CADET MIXED DOUBLES
smíšená čtyřhra kadetů
Shibaev Alexander (RUS)
Kolodyazhnaya Ekaterina (RUS)
JUNIOR MIXED DOUBLES
smíšená čtyřhra juniorů
Freitas Marco (POR)
Dodean Daniela (ROM)
CADET BOYS CONSOLATION
dvouhra útěchy kadetů
CADET GIRLS CONSOLATION
dvouhra útěchy kadetek
JUNIOR BOYS CONSOLATION
dvouhra útěchy juniorů
JUNIOR GIRLS CONSOLATION
dvouhra útěchy juniorek
CADET BOYS TEAMS
družstva kadetů:
1. England
2. Czech Republic
3. Germany
11. Slovakia
CADET GIRLS TEAMS
družstva kadetek:
1. Russia
2. Germany
3. Romania
7. Slovakia
13. Czech Republic
JUNIOR BOYS TEAMS
družstva juniorů:
1. France
2. Germany
3. Austria
13. Czech Republic
21. Slovakia
JUNIOR GIRLS TEAMS
družstva juniorek:
1. Spain
2. Romania
3. Hungary
10. Slovakia
11. Czech Republic
Play Off 1-16: o 1.-16. místo
Play Off 17-41: o 17.-41. místo
results - výsledky utkání
Play Off 1-16: o 1.-16. místo
Play Off 17-41: o 17.-41. místo
results - výsledky utkání
Play Off 1-16: o 1.-16. místo
Play Off 17-41: o 17.-41. místo
results - výsledky utkání
Play Off 1-16: o 1.-16. místo
Play Off 17-41: o 17.-41. místo
results - výsledky utkání
reklamareklama
VÝSLEDKY ČESKÝCH REPREZENTANTŮ

DVOUHRA KADETŮčtvrtfináleTREGLER TomášChodorski Piotr (POL)2:4
5. kolo (16):TREGLER TomášEvans Gavin (ENG)4:0
4. kolo (32):TREGLER TomášStürzebecher Sebastian (GER)4:3
ZATŘEPÁLEK MichalJezo Filip (SVK)0:4
3. kolo:TREGLER TomášMader Johannes (AUT)4:1
HÁJEK MichalSlepenkov Roman (RUS)2:4
OBEŠLO MarekKosiba Daniel (HUN)3:4
ZATŘEPÁLEK MichalJean Grégoire (FRA)4:2
2. kolo:HÁJEK MichalPetrovs Sergejs (LAT)4:3
OBEŠLO MarekYiangov Marios (CYP)4:1
ZATŘEPÁLEK MichalPetkov Marko (SER)4:2

DVOUHRA KADETEK3. kolo (32):MATELOVÁ HanaGattermeyer Meike (GER)2:4
KUČEROVÁ AnetaBarasso Barbara (HUN)0:4
2. kolo:ONDŘÍŠKOVÁ KristýnaGalonia Marija (SER)3:4
KUČEROVÁ AnetaPosthuma Monique (NED)4:3
MATELOVÁ HanaSzczerkowska Magdalena (POL)4:1
1. kolo:ONDŘÍŠKOVÁ KristýnaDessaint Aurore (FRA)4:1
KUČEROVÁ AnetaZak Anna (POL)4:2
BEDNÁŘOVÁ LenkaVegh Zsuzsanna (HUN)0:4
MATELOVÁ HanaMeis Anouk (LUX)4:2

DVOUHRA JUNIORŮ4. kolo (32):SCHWARZER AntonínLebesson Emmanuel (FRA)1:4
ZLÁMAL JaromírFilus Ruwen (GER)0:4
JANČAŘÍK LubomírVajda Attila (HUN)2:4
3. kolo:JANČAŘÍK LubomírSjelle Kasper (DEN)4:2
SCHWARZER AntonínUtochkin Artem (RUS)4:2
ZLÁMAL JaromírDe Goede Pieter-Michael (NED)4:3
OBEŠLO MichalKrieger Alexander (GER)1:4
2. kolo:SCHWARZER AntonínRaemaekers Joep (NED)4:0
ZLÁMAL JaromírBorcic Dorde (SER)4:3
PLAČEK FrantišekSgouromallis Emmanouil (GRE)3:4
OBEŠLO MichalMeads David (ENG)4:1
CRHA JakubMartin Francisco (ESP)2:4
1. kolo:PLAČEK FrantišekSiispool Karli (EST)4:0
OBEŠLO MichalChung Wai Lung (NED)4:1
CRHA JakubTarocco Andrea (ITA)4:1

DVOUHRA JUNIOREKčtvrtfinálePĚNKAVOVÁ KateřinaDvorak Galyna (ESP)1:4
5. kolo (16):PĚNKAVOVÁ KateřinaLemeshevskaya Valeria (RUS)4:1
4. kolo (32):PĚNKAVOVÁ KateřinaMamaliga Andreea (ROU)4:2
GAJANOVÁ LucieBarthel Zhenqi (GER)0:4
3. kolo:PĚNKAVOVÁ KateřinaAlekseenko Nataliya (UKR)4:0
ŽMOLÍKOVÁ LucieKmotorkova Lenka (SVK)0:4
SÁGLOVÁ MiroslavaKastramina Tatsiana (BLR)1:4
GAJANOVÁ LucieJuhász Mariann (HUN)4:1
ROUBALOVÁ NikolaVugrinec Suncica (HRV)2:4
2. kolo:ŽMOLÍKOVÁ LucieGiftci Bana (TUR)4:1
ŠTROFOVÁ TerezaVerhnjak Melita (SVN)1:4
SÁGLOVÁ MiroslavaSoldi Simona (ITA)4:2
GAJANOVÁ LucieSantaj Kristina (HRV)4:1
ROUBALOVÁ NikolaSidabraite Martyna (LTU)4:0

ČTYŘHRA KADETŮ5. kolo (16):Tregler+Ježo (SVK)Van der Lee+Ter Luun (NED)1:3
4. kolo (32):Tregler+Ježo (SVK)Kosiba+Sebestyen (HUN)3:1
Zatřepálek+HájekDrinkhall+Knight (ENG)0:3
3. kolo:Tregler+Ježo (SVK)Plattner+Mader (AUT)3:0
Zatřepálek+HájekMoricz+Korponai (HUN)3:0
Obešlo+Karas (SVK)Kobes+Sekera (SVK)1:3
2. kolo:Zatřepálek+HájekManousof (GRE)+Martyukov (RUS)3:2
Obešlo+Karas (SVK)Lozev (BUL)+Jafarzade (AZE)3:0

ČTYŘHRA KADETEKsemifináleOndříšková+Durak (CRO)Barasso+Szvitacs (HUN)1:3
čtvrtfináleOndříšková+Durak (CRO)Kolodyazhnaya+Pesotskaya (UKR)3:1
4. kolo (16):Ondříšková+Durak (CRO)Koch+Gattermeyer (GER)3:1
Kučerová+MatelováMolnar+Barna (SER)1:3
3. kolo (32):Ondříšková+Durak (CRO)Bednářová+Stalder (SUI)3:1
Bednářová+Stalder (SUI)Durak+Ondriskova (CZE)1:3
Kučerová+MatelováPolcanova+Ni Aliona (MDA)3:2
2. kolo:Bednářová+Stalder (SUI)Geceviciute+Stirbyte (LTU)3:2

ČTYŘHRA JUNIORŮ4. kolo (32):Jančařík+SchwarzerFreitas (POR)+Kolarek (HRV)1:3
3. kolo:Jančařík+SchwarzerBalaz+Pindura (SVK)3:0
1. kolo:Zlámal+CrhaSilva+Monteiro (POR)0:3
Obešlo+PlačekVitta+Rogiers (BEL)2:3

ČTYŘHRA JUNIOREK4. kolo (16):Pěnkavová+Kmotorková (SVK)Li Bin+Juhász (HUN)0:3
3. kolo:Pěnkavová+Kmotorková (SVK)Mamaliga (ROM)+Exarchou (GRE)3:1
Roubalová+Grzybowska (POL)Pergel (HUN)+Feher (SER)0:3
Žmolíková+GajanováKiehl+Lascols (FRA)1:3
2. kolo:Ságlová+ŠtrofováAlekseenko+Karahodzina (BLR)2:3
Roubalová+Grzybowska (POL)Liefers+Van De Pavoordt (NED)3:0
Žmolíková+GajanováIsic (BIH)+Karova (BUL)3:1

MIX KADETŮ4. kolo (32):Tregler+KučerováFrank+Fatoric (SVN)0:3
3. kolo:Tregler+KučerováTer+Posthuma (NED)3:0
Obešlo+BednářováMader+Haas (AUT)2:3
Zatřepálek+OndříškováKnight (ENG)+Solja (GER)0:3
2. kolo:Hájek+MatelováMorego+Riera (ESP)2:3
Obešlo+BednářováTrunov+Motsyk (UKR)3:0 wo
Zatřepálek+OndříškováPop+Sebe (ROM)3:0

MIX JUNIORŮ5. kolo (16):Jančařík+PěnkavováLebesson+Kont (ROU)0:3
4. kolo (32):Jančařík+PěnkavováMengel+Zhan Ying (GER)3:1
3. kolo:Jančařík+PěnkavováIllarioskin+Smirnova (EST)3:0
Plaček+GajanováPaykov+Lemeshevskaya (RUS)1:3
Crha+SáglováJiang (TUR)+Li (HUN)1:3
Obešlo+RoubalováKrieger+Matzke (GER)0:3
2. kolo:Plaček+GajanováJosipovic+Malkoc (CRO)3:0
Schwarzer+ŽmolíkováRoudi+Jeric (SVN)2:3
Crha+SáglováStojimenovic+Vuletic (MTG)3:0
Obešlo+RoubalováOpprecht+Frey (SUI)3:1
Zlámal+ŠtrofováKrivosheev+Mikhatlova (RUS)1:3
 
OFFICIAL POSTER / PLAKÁT MEJ: (jpg A3) * (pdf)
EYC 2004
MEJ 2004
EYC 2003
MEJ 2003
EYC 2002
MEJ 2002
EYC 2001
MEJ 2001
EYC 2000
MEJ 2000
EYC 1999
MEJ 1999
EYC WINNERS since 1955 VÍTĚZOVÉ MEJ od r. 1955