Czech Table Tennis Online (Homepage) 51th European Youth Table Tennis Championships
11-20 July 2008, Terni, Italia

VÝSLEDKY *** RESULTS

CADET BOYSCADET GIRLSJUNIOR BOYSJUNIOR GIRLS
TEAMS
družstva kadetů
TEAMS
družstva kadetek
TEAMS
družstva juniorů
TEAMS
družstva juniorek
SINGLES
dvouhra kadetů
SINGLES
dvouhra kadetek
SINGLES
dvouhra juniorů
SINGLES
dvouhra juniorek
DOUBLES
čtyřhra kadetů
DOUBLES
čtyřhra kadetek
DOUBLES
čtyřhra juniorů
DOUBLES
čtyřhra juniorek
CADET MIXED DOUBLES
smíšená čtyřhra kadetů
JUNIOR MIXED DOUBLES
smíšená čtyřhra juniorů

OFFICIAL SITE
STRÁNKY POŘADATELE
EUROPEAN CADET BOYS RANKINGS
EVROPSKÉ ŽEBŘÍČKY KADETŮ
EUROPEAN CADET GIRLS RANKINGS
EVROPSKÉ ŽEBŘÍČKY KADETEK
EUROPEAN JUNIOR BOYS RANKINGS
EVROPSKÉ ŽEBŘÍČKY JUNIORŮ
EUROPEAN JUNIOR GIRLS RANKINGS
EVROPSKÉ ŽEBŘÍČKY JUNIOREK

EYC 2007
MEJ 2007
EYC 2006
MEJ 2006
EYC 2005
MEJ 2005
EYC 2004
MEJ 2004
EYC 2003
MEJ 2003
EYC 2002
MEJ 2002
EYC 2001
MEJ 2001
EYC 2000
MEJ 2000
EYC 1999
MEJ 1999
VÍTĚZOVÉ MEJ od r. 1955 EYC WINNERS since 1955

VÝSLEDKY ČESKÝCH REPREZENTANTŮ

DRUŽSTVA:
JUNIORKY:             JUNIOŘI:               KADETKY:               KADETI:
 1. UKRAJINA          1. FRANCIE             1. RUMUNSKO           1. FRANCIE
 2. NĚMECKO           2. ŠVÉDSKO             2. NĚMECKO            2. ANGLIE
 3. MAĎARSKO          3. NĚMECKO             3. POLSKO             3. SRBSKO

12. ČESKÁ REPUBLIKA   8. ČESKÁ REPUBLIKA    10. ČESKÁ REPUBLIKA   12. ČESKÁ REPUBLIKA

DVOUHRY: 
kadeti:  JANDORA Lukáš - 4. kolo (32)             kadetky: BLAŠKOVÁ Dagmar - 3. kolo (64)
         BAJGER Ondřej - 4. kolo (32)                      ADÁMKOVÁ Karin - 2. kolo (128)
         HOLÁŇ Jan - 3. kolo (64)                          MEIDLOVÁ Iva - 1. kolo (256)
         SMYKAL T. - 2. kolo (128)                         ROZINKOVÁ Daniela - 1. kolo (256)

junioři: TREGLER Tomáš - 4. kolo (64)            juniorky: ONDŘÍŠKOVÁ Kristýna - 4. kolo (64)
         ŠIRUČEK Pavel - 3. kolo (128)                     MIKULCOVÁ Kristýna - 4. kolo (64)
         OBEŠLO Marek - 2. kolo (256)                      MATELOVÁ Hana - 4. kolo (64)
         OBEŠLO František - 2. kolo (256)                  KUČEROVÁ Aneta - 3. kolo (128)
         ŠTĚPKA Miroslav - 2. kolo (256)                   MALÍKOVÁ Veronika - 2. kolo (256)

ČTYŘHRY:
kadeti:  HOLAN J./SMYKAL T. - 1. kolo (128)       kadetky: DANOVA A./BLASKOVA D. (SVK-CZE) - 3. kolo (32)
         BAJGER O./JANDORA L. - 3. kolo (32)               POLCANOVA S./ADAMKOVA K. (MDA-CZE) - 2. kolo (64)      
                                                           MEIDLOVA I./ROZINKOVA D. - 2. kolo (64)

junioři: TREGLER T./ŠIRUČEK P - čtvrtfinále      juniorky: KUCEROVA A./MIKULCOVA K. (CZE) - 4. kolo (32)
         OBEŠLO F./OBEŠLO M. - 3. kolo (64)                STUCKYTE E./MATELOVA H. (LTU-CZE) - 3. kolo (64)
         FEKETE S./ŠTĚPKA M. (HUN-CZE) - 2. kolo (128)     GALONJA M./ONDRISKOVA K. (SRB-CZE) - 3. kolo (64)
                                                           MALA D./MALIKOVA V. (SVK-CZE) - 2. kolo (128)