Nacházíte se v sekci:
www.pingpong.cz » VÝSLEDKOVÝ SERVIS » VÝSLEDKY A PŘEHLEDY VÍTĚZŮ » MISTROVSTVÍ ČR:
DOSPĚLÍ:dvouhra mužidvouhra ženčtyřhra mužičtyřhra ženysmíšená čtyřhra
2022David ReitšpiesKateřina TomanovskáŠimon Bělík
Tomáš Martinko
Markéta Ševčíková
Tamara Tomanová
Petr David
Kristýna Ševcová
2021Jiří VráblíkHana MatelováMichal Obešlo
Radek Skála
Markéta Ševčíková
Tamara Tomanová
Petr David
Kristýna Ševcová
2020Tomáš PolanskýHana MatelováTomáš Polanský
Pavel Širuček
Zdena Blašková
Aneta Širučková
David Reitšpies
Dana Čechová
2019Pavel ŠiručekHana MatelováTomáš Polanský
Pavel Širuček
Hana Matelová
Kateřina Tomanovská
Martin Koblížek
Renata Štrbíková
2018Pavel ŠiručekHana MatelováTomáš Tregler
Pavel Širuček
Nikita Petrovová
Kristýna Štefcová
Tomáš Polanský
Hana Matelová
2017Antonín GavlasHana MatelováMartin Koblížek
David Palkovský
Hana Matelová
Kateřina Tomanovská
Tomáš Tregler
Dana Čechová
2016Tomáš KonečnýDana ČechováTomáš Tregler
Pavel Širuček
Aneta Kučerová
Karin Adámková
Tomáš Polanský
Zdena Blašková
2015Pavel ŠiručekHana MatelováTomáš Konečný
Petr David
Kateřina Pěnkavová
Lenka Harabaszová
Lubomír Jančařík
Iveta Vacenovská
2014Tomáš KonečnýIveta VacenovskáTomáš Konečný
Tomáš Tregler
Kateřina Pěnkavová
Aneta Kučerová
Lubomír Jančařík
Iveta Vacenovská
2013Dimitrij ProkopcovHana MatelováTomáš Konečný
Tomáš Tregler
Lenka Harabaszová
Martina Smištíková
Michal Obešlo
Hana Matelová
2012Radek KošťálIveta VacenovskáTomáš Konečný
Tomáš Tregler
Dana Hadačová
Kateřina Pěnkavová
Jan Urbánek
Kateřina Pěnkavová
2011Dimitrij ProkopcovIveta VacenovskáMichal Obešlo
Petr Kaucký
Dana Hadačová
Kateřina Pěnkavová
Jan Urbánek
Kateřina Pěnkavová
2010Dimitrij ProkopcovRenata ŠtrbíkováDimitrij Prokopcov
Tomáš Konečný
Dana Hadačová
Kateřina Pěnkavová
Jan Urbánek
Kateřina Pěnkavová
2009Josef ŠimončíkRenata ŠtrbíkováMarek Čihák
Petr David
Aneta Kučerová
Dagmar Blašková
Jakub Crha
Lenka Harabaszová
2008Radek KošťálDana HadačováJosef Šimončík
Bohumil Vožický
Kateřina Pěnkavová
Ivana Weberová
Petr David
Lenka Harabaszová
2007Josef PlachýIveta VacenovskáJosef Šimončík
Bohumil Vožický
Kateřina Pěnkavová
Ivana Weberová
Tomáš Konečný
Martina Smištíková
2006Petr KorbelRenata ŠtrbíkováPetr David
Jiří Vráblík
Alena Vachovcová
Iveta Vacenovská
Tomáš Konečný
Martina Smištíková
2005Radek KošťálIveta VacenovskáJosef Plachý
Richard Výborný
Alena Vachovcová
Iveta Vacenovská
Antonín Gavlas
Iveta Vacenovská
2004Tomáš PavelkaRenata ŠtrbíkováJosef Šimončík
Tomáš Janásek
Alena Vachovcová
Iveta Vacenovská
Jakub Kleprlík
Kateřina Pěnkavová
2003Josef PlachýAlena VachovcováJosef Šimončík
Petr Kaucký
Alena Vachovcová
Iveta Vacenovská
Martin Pytlík
Alena Vachovcová
2002Petr KorbelRenata ŠtrbíkováPetr Korbel
Marek Klásek
Alena Vachovcová
Renata Štrbíková
Tomáš Sadílek
Hana Bartošová
2001Petr KorbelJana DobešováFrantišek Krčil
Martin Olejník
Alena Vachovcová
Ivana Weberová
Martin Pytlík
Alena Vachovcová
2000Petr KorbelRenata ŠtrbíkováTomáš Demek
Marek Klásek
Hana Valentová
Renata Pěluchová
Bohumil Vožický
Andrea Štěpánková
1999Josef PlachýHana ValentováJosef Šimončík
Bohumil Vožický
Hana Valentová
Renata Pěluchová
Radek Košťál
Jana Dobešová
1998Petr KorbelRenata ŠtrbíkováJosef Plachý
David Štěpánek
Alena Vachovcová
Andrea Botková
Radek Košťál
Renata Štrbíková
 
DOROST
DO 18 LET:
dvouhra chlapcidvouhra dívkyčtyřhra chlapcičtyřhra dívkysmíšená čtyřhra
2022Šimon BělíkKlára HrabicováŠtěpán Brhel
Jakub Slapnička
Klára Hrabicová
Jana Vašendová
Adam Štalzer
Linda Záděrová
2021Šimon BělíkAnna Klempererovánehrálo senehrálo senehrálo se
2020Šimon BělíkKlára Hrabicovánehrálo senehrálo senehrálo se
2019Tomáš MartinkoZdena BlaškováFrantišek Onderka
Radek Skála
Zdena Blašková
Helena Sommerová
Radek Skála
Linda Záděrová
2018Tomáš MartinkoZdena BlaškováTomáš Martinko
Jakub Plachta
Zdena Blašková
Anežka Ilčíková
Radek Skála
Linda Záděrová
2017Jiří MartinkoZdena BlaškováFrantišek Onderka
Radek Skála
Zdena Blašková
Anežka Ilčíková
Jiří Martinko
Zdena Blašková
2016Tomáš PolanskýZdena BlaškováTomáš Polanský
Vojtěch Rozínek
Kateřina Čechová
Nikita Petrovová
Tomáš Polanský
Zdena Blašková
2015Tomáš PolanskýZdena BlaškováStanislav Kučera
Jakub Němeček
Zdena Blašková
Anežka Ilčíková
Jakub Němeček
Zdena Blašková
2014David ReitšpiesKristýna ŠtefcováDavid Reitšpies
Tomáš Málek
Kristýna Štefcová
Karolína Mynářová
David Reitšpies
Kristýna Štefcová
2013David ReitšpiesKristýna ŠtefcováTomáš Polanský
Jakub Seibert
Kateřina Tomanovská
Karolína Mynářová
Jakub Seibert
Karolína Mynářová
2012Michal BenešKarin AdámkováOndřej Bajger
Michal Beneš
Kristýna Štefcová
Karin Adámková
David Reitšpies
Kristýna Štefcová
2011Ondřej BajgerDagmar BlaškováLukáš Jandora
Denis Beneš
Dagmar Blašková
Simona Šlehobrová
Ondřej Bajger
Tamara Tomanová
2010Pavel ŠiručekKateřina TomanovskáOndřej Bajger
Michal Beneš
Tamara Tomanová
Martina Štiková
2009Pavel ŠiručekNikola GallerachováOndřej Bajger
Michal Beneš
Nikola Gallerachová
Dagmar Blašková
Marek Obešlo
Dagmar Blašková
2008Tomáš TreglerAneta KučerováKarel Volný
Miroslav Štepka
Hana Matelová
Aneta Kučerová
Tomáš Tregler
Hana Matelová
2007Michal ObešloHana MatelováMichal Obešlo
Tomáš Tregler
Hana Matelová
Aneta Kučerová
Michal Obešlo
Hana Matelová
2006Michal ObešloMichaela RohlíkováMichal Obešlo
Antonín Schwarzer
Lucie Žmolíková
Lucie Gajanová
Antonín Schwarzer
Lucie Žmolíková
2005Lumomír JančaříkKateřina PěnkavováLubomír Jančařík
Antonín Schwarzer
Kateřina Pěnkavová
Lucie Žmolíková
Lubomír Jančařík
Kateřina Pěnkavová
2004Jakub KleprlíkKateřina PěnkavováJan Urbánek
Miroslav Janča
Kateřina Pěnkavová
Lucie Czyžová
Jakub Kleprlík
Kateřina Pěnkavová
2003Jakub KleprlíkLenka HarabaszováJakub Kleprlík
Michal Kleprlík
Aneta Martínková
Monika Kovářová
Lubomír Žiga
Lenka Harabaszová
2002


2001Miroslav ZajícDana HadačováTomáš Konečný
Antonín Gavlas
Dana Hadačová
Lenka Harabaszová
Tomáš Konečný
Martina Smištíková
2000Richard FeberIveta VacenovskáRichard Feber
Martin Pavlica
Dana Hadačová
Kateřina Lašáková
Richard Feber
Lenka Harabaszová
1999Antonín GavlasVeronika FantováAntonín Gavlas
Miroslav Zajíc
Iveta Vacenovská
Kubišová
Jiří Vráblík
Dana Hadačová
1998Jiří VráblíkVeronika HasilováJosef Šimončík
Richard Chudík
Gabriela Ondráčková
Taťána Svobodová
Josef Šimončík
Dana Hadačová
 
ŽACTVO
DO 15 LET:
dvouhra chlapcidvouhra dívkyčtyřhra chlapcičtyřhra dívkysmíšená čtyřhra
2021Štěpán BrhelAdéla Sazimovánehrálo senehrálo senehrálo se
2020nehrálo senehrálo senehrálo senehrálo senehrálo se
2019Ondřej KvětoňNela HanákováOndřej Květoň
Martin Skotnica
Andrea Meškánová
Hana Sommerová
Šimon Bělík
Andrea Meškánová
2018Šimon BělíkLinda ZáděrováJakub Kaucký
Matěj Stach
Klára Hrabicová
Jana Vašendová
Matěj Stach
Linda Záděrová
2017František OnderkaHelena SommerováŠimon Bělík
Tomáš Martinko
Niamh Štricová
Kristýna Pěnkavová
Radek Skála
Linda Záděrová
2016Jan ValentaZdena BlaškováJan Valenta
Matěj Siwiec
Zdena Blašková
Eliška Šedová
Tomáš Martinko
Zdena Blašková
2015Jan ValentaZdena BlaškováJan Valenta
Matěj Siwiec
Zdena Blašková
Anežka Ilčíková
Filip Hromek
Anežka Ilčíková
2014Vlastimil BubenKateřina ČechováVlastimil Buben
Ondřej Vévoda
Stanislava Slezáková
Tereza Kozáková
Jiří Martinko
Kateřina Čechová
2013Tomáš PolanskýStanislava SlezákováJiří Martinko
Patrik Klos
Denisa Pyskatá
Tereza Svatoňová
Tomáš Polanský
Dagmar Pěnkavová
2012Tomáš PolanskýBarbora KapounováJakub Němeček
Stanislav Kučera
Denisa Pyskatá
Veronika Tušlová
Jakub Němeček
Veronika Kmeťová
2011David ReitšpiesKristýna ŠtefcováDavid Reitšpies
Tomáš Málek
Kristýna Štefcová
Denisa Hošková
David Reitšpies
Kristýna Štefcová
2010David ReitšpiesKateřina TomanovskáLukáš Foff
Libor Liška
Kateřina Tomanovská
Denisa Hošková
2009Ondřej BajgerKateřina TomanovskáOndřej Bajer
Michal Beneš
Tamara Tomanová
Martina Štiková
Ondřej Bajger
Tamara Tomanová
2008Jan HoláňDaniela RozínkováOndřej Bajer
Michal Beneš
Dagmar Blašková
Karin Adámková
Ondřej Bajger
Tamara Tomanová
2007Ondřej BajgerNikola GallerachováOndřej Bajer
Michal Beneš
Dagmar Blašková
Karin Adámková
Vojtěch Štrof
Petra Pintová
2006Marek ObešloAneta KučerováJan Pinka
Jan Polanský
Karin Adámková
Helena Bednářová
Vojtěch Štrof
Aneta Kučerová
2005Tomáš TreglerHana MatelováTomáš Tregler
Michal Hájek
Hana Matelová
Aneta Kučerová
Tomáš Tregler
Aneta Kučerová
2004Michal ObešloZdenka DyškantováMichal Obešlo
Antonín Schwarzer
Zdenka Dyškantová
Barbara Schwarzová
Michal Obešlo
Kristýna Ondříšková
2003Antonín SchwarzerLucie GajanováJakub Štůsek
Ondřej Buba
Lucie Gajanová
Lucie Žmolíková
Ondřej Buba
Lucie Žmolíková
2002


2001Jakub KleprlíkKateřina PěnkavováJakub Kleprlík
Michal Kleprlík
Kateřina Pěnkavová
Lucie Gajanová
Lubomír Žiga
Lucie Gajanová
2000Tomáš KonečnýLenka HarabaszováTomáš Konečný
Antonín Gavlas
Iveta Vacenovská
Lenka Harabaszová
Antonín Gavlas
Iveta Vacenovská
1999Antonín GavlasIveta VacenovskáAntonín Gavlas
Petr Husník
Monika Jančová
Martina Smištíková
David Ublanič
Nela Šípková
1998Antonín GavlasIva KubišováAntonín Gavlas
Miroslav Zajíc
Dana Hadačová
Iva Kubišová
Antonín Gavlas
Dana Hadačová
 
ŽACTVO
DO 13 LET:
dvouhra chlapcidvouhra dívkyčtyřhra chlapcičtyřhra dívkysmíšená čtyřhra
2021Jakub KabelkaVeronika Polákovánehrálo senehrálo senehrálo se
2020nehrálo senehrálo senehrálo senehrálo senehrálo se
2019Martin ŠípKateřina PisárováJindřich Morávek
Martin Šíp
Kateřina Pisárová
Veronika Poláková
Štěpán Brhel
Adéla Sazimová
2018Štěpán BrhelHelena SommerováMichal Kopecký
Martin Šíp
Kateřina Pisárová
Monika Pařízková
Štěpán Brhel
Monika pařízková
2017Ondřej KvětoňMichaela DosedělováOndřej Květoň
Martin Skotnica
Monika Pařízková
Eva Pokorná
Filip Karel
Nela Hanáková
2016Šimon BělíkAnna KlempererováFilip Karel
Šimon Bělík
Linda Záděrová
Helena Sommerová
Adam Štalzer
Jana Vašendová
2015František OnderkaKristýna PěnkavováTomáš Martinko
Šimon Bělík
Niamh Štricová
Kristýna Pěnkavová
Radek Skála
Linda Záděrová
2014Jan ValentaZdena BlaškováFilip Hromek
Petr Olejník
Zdena Blašková
Eliška Šedová
Matej Siwiec
Zdena Blašková
2013David SedlářZdena BlaškováJakub Plachta
Tomáš Martinko
Zdena Blašková
Michaela Viktorinová
Jakub Plachta
Gabriela Štěpánová
2012Jiří MartinkoKateřina ČechováJiří Martinko
Jan Vašíček
Kateřina Čechová
Michaela Viktorinová
Ondřej Lapčík
Stanislava Slezáková
2011Tomáš PolanskýSára BeranováTomáš Polanský
Ladislav Kupec
Barbora Blechová
Edita Studenovská
Tomáš Polanský
Dagmar Pěnkavová
2010Tomáš PolanskýBarbora KapounováTomáš Polanský
Patrik Sommer
Barbora Kapounová
Klára Špačková
2009David ReitšpiesKristýna ŠtefcováDavid Reitšpies
Tibor Pavlík
Kristýna Štefcová
Denisa Hošková
Tibor Pavlík
Kristýna Štefcová
2008Jakub SeibertKateřina TomanovskáJakub Seibert
Marek Mrózek
Kateřina Tomanovská
Eva Helíkovská
David Reitšpies
Michaela Keroušová
2007Michal BenešKarin AdámkováOndřej Bajger
Michal Beneš
Karin Adámková
Radana Vránová
Michal Beneš
Karin Adámková
2006Lukáš JandoraDagmar BlaškováLukáš Jandora
Ondřej Bajger
Karin Adámková
Helena Bednářová
Lukáš Jandora
Dagmar Blašková
2005Vojtěch ŠtrofNatálie SamkováVojtěch Štrof
Lukáš Jandora
Nikola Gallerachová
Petra Pintová
Pavel Širuček
Helena Bednářová
2004Jan PinkaAneta KučerováFrantišek Obešlo
Marek Obešlo
Aneta Kučerová
Michaela Mosnáková
Vojtěch Štrof
Aneta Kučerová
2003Tomáš TreglerKristina OndříškováTomáš Tregler
Jiří Javůrek
Kristina Ondříšková
Veronika Malíková
Bronislav Jurásek
Aneta Kučerová
2002


2001František PlačekMichaela RohlíkováMatěj Urbánek
Antonín Schwarzer
Monika Ságlová
Zdeňka Dyškantová
Jan Žák
Kateřina Bachurová
2000Lubomír ŽigaLucie GajanováMilan Zaunmüller
Martin Pavlíček
Lucie Gajanová
Soňa Hořáková
Lubomír Žiga
Lucie Gajanová
1999Miroslav JančaMonika JančováJakub Kleprlík
Michal Kleprlík
Kateřina Pěnkavová
Lucie Gajanová
Miroslav Janča
Monika Jančová
1998Tomáš KonečnýIveta VacenovskáTomáš Konečný
Miroslav Janča
Monika Jančová
Martina Smištíková
Tomáš Konečný
Iveta Vacenovská